DOLAR 15,8769 0.2%
EURO 16,8435 -0.21%
ALTIN 945,160,54
BITCOIN 466081-3,27%
İstanbul
19°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sahneye çıkması için nişanlısının gazinoya para verdiğini öğrenen Pınar Eliçe, gözyaşlarına boğuldu
  • Haberler10
  • Magazin
  • Sahneye çıkması için nişanlısının gazinoya para verdiğini öğrenen Pınar Eliçe, gözyaşlarına boğuldu

Sahneye çıkması için nişanlısının gazinoya para verdiğini öğrenen Pınar Eliçe, gözyaşlarına boğuldu

ABONE OL
Nisan 14, 2022 07:00
Sahneye çıkması için nişanlısının gazinoya para verdiğini öğrenen Pınar Eliçe, gözyaşlarına boğuldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

YouTube’da yayınlanan Al Sana Haber programında yorumculuk yapan müzikçi Pınar Eliçe, dünkü kısmında yıllardır kendisinden saklanan bir gerçekle yüzleşti. Canlı yayında Petek Dinçöz’ü eleştiren Eliçe, yıllar evvel nişanlısının verdiği para karşılığında gazinoda sahneye çıktığını öğrendi.

“PETEK DAİMA BİR ERKEĞİN GÜCÜNE MUHTAÇLIK DUYDU”

Programda bir ay evvel boşanan Petek Dinçöz’ün Miami’ye taşınmasıyla ilgili konuşan Pınar Eliçe, “Petek hayatı boyunca bir erkeğin gücüne muhtaçlık duydu. Gerisinde Can Tanrıyar üzere güçlü bir adam vardı. Ayrılma kararından sonra da yok oldu gitti” dedi.

SEYHAN SOYLU: SENİN İÇİN DE GAZİNO KİRALADI

Ameliyat olduğu için programa imajlı olarak bağlanan Seyhan Soylu ise Eliçe için “Pınar Eliçe orada Petek Dinçöz’ ü eleştiriyor. Söylemezsem kendime ihanet etmiş olurum. Türkiye’ de en büyük bir gazinoyu dahi kiralayabilecek tek bayan Pınar Eliçe‘dir. Türkiye’nin en lüks gazinosu Maksim Gazinosu kiralandı Pınar Eliçe için Vedat Çöloğlu tarafından” dedi. Soylu’nun argümanını yalanlayan Eliçe “O bir kent efsanesi Seyhan. O denli bir şey olabilir mi? Ben 12 yıl boyunca nasıl çıkabildim o vakit Maksim’de?” diyerek karşılık verdi.

“NİŞANLIN 30 TRİLYON VERDİ”

Kelamlarına devam eden Soylu, “İlk çıkış çok kıymetlidir Pınar. Birinci sihir. Sen aslında çok hoş bir bayansın. Türkiye’de Fahrettin Aslan’dan hükümdarı bir gazino kiralayamaz. O tarihte nişanlısı Vedat Beyefendi tam 30 Trilyon para ile bir aylığına kapattırdı. Pınar Eliçe için hala gazino kapatılır yalnız. Bunun da altını çiziyorum” formunda konuştu.

ELİÇE: HANGİ ENAYİ BU TÜRLÜ BİR PARAYI VERİR?

Öğrendikleri karşısında adeta yıkılan Pınar Eliçe “Evet benim hayatımda o periyot o denli bir insan vardı. Bunu inkar etmiyorum. Lakin kalkıp da milyon dolarlar falan hangi enayi bu türlü bir parayı verir? Yanlışın var Seyhancığım” sözlerini kullanırken Maksim’in sahibi Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan yayına bağlanarak Seyhan Soylu’yu doğruladı.

SACİT ASLAN: VEDAT BEYEFENDİ, PINAR ASSOLİST OLSUN DİYE HATRI SAYILIR PARA VERDİ

Canlı yayına bağlanan Sacit Aslan ise şunları söyledi: “Pınar’ın o periyotta sahneye çıkmasını, assolist olarak çıktığında ya da çıkmayı istemesinde alt takım yapmak çok müşkül olduğu için sahneye çıkmaları Fahrettin Aslan’ın zoruyla olmuştur. Bu zorlama olurken Pınar’ın hayatında Vedat Çöloğlu diye biri vardı. Pek önemli bir ilgileri vardı. Vedat Çöloğlu’nun Pınar Eliçe’nin haberi olmaksızın ki zati haberi olsaydı Pınar bunu onur problemi yapar oryantalliğe devam eder ve sahneye çıkmazdı. Vedat Çöloğlu’nun kendisiyle ilgisinden ötürü ve sevdiği bir bayanın assolist olması için bütün kurallarını zorladı. Bu koşulların içerisinde Fahrettin Aslan’ın Vedat Çöloğlu’na o günkü parayla hatırı sayılır bir biçimde gazinoyu kiraladığı gerçektir. Burada Seyhan Soylu doğruyu söylüyor.”

“PINAR ELİÇE’NİN OLANLARDAN HABERİ YOKTU”

“Gazinoyu günlük bir para vererek kiralamadı. Gazinonun reklam masraflarını yaptı. Akşam satıştan hiçbir hisse talep etmedi. Satıştaki gelen para bütün artistlerin yevmiyesi ödendikten sonra kalan para da Fahrettin Aslan’ a kaldı. Vedat beyin madden ve manen bu gücü vardı. Bu gücünü Pınar Eliçe’nin bilgisi olmadan, bunun altını çiziyorum bilgisi vardı dersem günaha girerim. Bu koşullarda kiralanması olayı doğrudur. Bu iş bittikten sonra birinci assolist olmasının dışında Pınar Eliçe bu halde tescil edildikten sonra 12 sene Maksim’ de çalışmıştır.”

PINAR ELİÇE AĞLAYARAK YAYINI TERK ETTİ

Aslan’ın kelamları sonrası hayatıyla ilgili sır üzere saklanan bir gerçekle yüzleşen Pınar Eliçe, gözyaşlarına hakim olamadı. Konuşmakta zahmet çeken müzikçi, yayını terk etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.