DOLAR 16,1020 0.16%
EURO 17,3451 -0.12%
ALTIN 964,34-0,09
BITCOIN 4760251,44%
İstanbul
22°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yalnız Kurt CANLI izle! ATV Yalnız Kurt 12. yeni bölüm canlı izle! Yalnız Kurt yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki!
 • Haberler10
 • Magazin
 • Yalnız Kurt CANLI izle! ATV Yalnız Kurt 12. yeni bölüm canlı izle! Yalnız Kurt yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki!

Yalnız Kurt CANLI izle! ATV Yalnız Kurt 12. yeni bölüm canlı izle! Yalnız Kurt yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki!

ABONE OL
Nisan 15, 2022 19:24
Yalnız Kurt CANLI izle! ATV Yalnız Kurt 12. yeni bölüm canlı izle! Yalnız Kurt yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yalnız Kurt canlı izle linki araştırılıyor. Yalnız Kurt, Sinegraf imzalı, birinci kısmı 28 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan, başrollerinde Hasan Denizyaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay’ın yer aldığı Türk imali aksiyon ve dram çeşidindeki televizyon dizisi. Yalnız Kurt canlı izle! ATV Yalnız Kurt 12. yeni kısım canlı izle! Yalnız Kurt yeni kısımda neler olacak? Yalnız Kurt canlı nereden izlenir? Yalnız Kurt canlı izleme linki var mı? ATV canlı izle linki haberimizde…

YALNIZ KURT YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Doğan bombayı iftar çadırından almayı başarsa da bombadan kurtulmak için vakti kalmamıştır. Nazar’ı bulan Altay ise bombanın patlama sesini duyunca dehşete düşer. Bombayı koyan Nazar’ı yakalayan Altay, ondan sert bir biçimde hesap sorar.

Golyat, Yıldırım Projesi’nin intikamını almak için KOD 74’ü devreye sokar ve Amerikan casusları tarafından yeni misyonlar Mira’ya teslim edilir. Mira ve Nizam Türkiye’de kaos, düzensizlik ve karışıklık çıkarmayı hedefleyen yeni misyonlarından dolayı çok heyecanlanırlar. Nizam hudut ötesi vazifeye giderken Mira, Türkiye içindeki karışıklığı yönetecektir.

Nizam’ın Türkiye’yi dışarıda zora sokma ismine hudut ötesi vazifeye gittiğini öğrenen Viking ve Sare onun peşine düşerler. Ahmet karışan sokakları teskin etmeye çalışırken Altay da sokak olayları için elinden geleni yapacaktır. Tüm bunlar olurken de Doğan’ın yerini almak isteyen biri vardır.

Nazar, Altay’ın elinden kurtulabilecek mi? Kod 74 nedir ve birinci gayesi neresidir? Nizam’ın hudut ötesi misyonu nedir? Viking ve Sare bu misyonu öğrenebilecekler mi? Doğan’ın yerini almak isteyen kişi kimdir?

YALNIZ KURT CANLI İZLE

Yalnız Kurt canlı izlemek için YALNIZ KURT CANLI İZLE

YALNIZ KURT SON KISIMDA NELER OLDU?

Operasyonları başarısızlıkla sonuçlanan Nizam ve Mira, Vedat ve Karlov’un öldüğünü öğrenirler ve kaygıya kapılırlar. Açığa çıkmaları an sorunudur. Bunu engellemek için her şeyi yapacaklardır. Doğan ise bu sonuçtan şaddır.

Ulvi ile Akın için çember daralır. Hem devlet peşlerindedir, hem de onları ortadan kaldırmak isteyen Mira ve Nizam. Nazar’ın ise inançlı bir formda ülkeden çıkarılmasına karar verilir. Buna karşın Nazar kendi planını uygulamaya koyar. Bu plan Mira ve Nizam’ı sıkıntı durumda bırakır. Sıkıntı durumda kalan Mira, Doğan’dan yardım ister.

Ulvi polisin eline geçer ve bu durum Nizam için büyük bir tehdit oluşturur. Nizam bu kıskaçtan kurtulabilmek için ona yardım edebilecek tek kişi olan Viking’e başvurmak zorunda kalır.

Altay’ın sıradaki maksadı ise Nazar’dır. Ülkeden çıkmadan ona ulaşması gerekir ancak bu o kadar kolay olmayacaktır. Nazar’ı ortadan kaldırmak içinde yardıma gereksinimi vardır. Bunun için Doğan’ın kapısını çalar.

Nizam ve Mira açığa çıkmamak için neler yapacaklar? Nazar’ın Türkiye’yi terketmeden evvelki planı ne? Nizam, Viking’ten ne isteyecek? Hem Mira’nın hem de Altay’ın kendisinden yardım istediği Doğan’ın hali ne olacak? Altay, Nazar’ın planına pürüz olabilecek mi?

YALNIZ KURT KONUSU NE?

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutmaya hazırlanan “Yalnız Kurt” geçmiş periyot darbeleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak. Toplumsal kırılmaların ışığında güzellerle berbatlar ortasında amansız çaba ve yakın tarihteki dönüm noktaları da ekrana taşınacak.

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMLER?

 • Hasan Deniz Yaran – Altay Kurtoğlu
 • Kürşat Alnıaçık
 • Damla Colbay – Sare Türkmen
 • Murat Han – Doğan Sakınma
 • Polat Alım
 • Gökhan Soylu
 • Deniz Konutun – Sefer
 • Cihan Ünal – Davut Bahadır
 • Yaprak Medine – Mira

Haberler.com – Gündem

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.