DOLAR 18,5787 -0.3%
EURO 18,4892 0.52%
ALTIN 1.028,960,38
BITCOIN 3785691,37%
İstanbul
18°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm izle! Alparslan: Büyük Selçuklu 22. bölüm HD izle! Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak, full bölüm
  • Haberler10
  • Magazin
  • Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm izle! Alparslan: Büyük Selçuklu 22. bölüm HD izle! Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak, full bölüm

Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm izle! Alparslan: Büyük Selçuklu 22. bölüm HD izle! Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak, full bölüm

ABONE OL
Nisan 18, 2022 19:36
Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm izle! Alparslan: Büyük Selçuklu 22. bölüm HD izle! Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölümde neler olacak, full bölüm
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alparslan: Büyük Selçuklu, Akli Sinema üretimi imzalı, direktörlüğünü Sedat İnci’nin yaptığı, senaryosunu Emre Konuk’un kaleme aldığı, birinci kısmı 8 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan tarih ve kurgu çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Alparslan: Büyük Selçuklu son kısım izle! Alparslan: Büyük Selçuklu 22. kısım HD izle! Alparslan: Büyük Selçuklu yeni kısımda neler olacak? 18 Nisan TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu full kısım izle! Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi son kısım HD izle!

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi Pazartesi günleri saat 20:00 ‘da TRT 1’de ekranlara geliyor.

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Kekavmenos’un yerini söylemek zorunda kaldığı büyük dehlizde mühimmat ve materyal taşıyan Alparslan ve alpları, Diyojen ve Rati’nin saldırısı sonucunda dehlizde sıkışıp kalmıştı. Kekavmenos, dehliz odacığının girişine yerleştirilen cevherler sebebiyle akli melekelerini kısmen yitirmişti. Alparslanlar, üstlerine çöken dehlizden nasıl çıkacak? Alparslan ve Kekavmenos’u dehlizde mevte terk eden Diyojen’in bir sonraki planı ne olacak?

Kekavmenos’un kendini tehdit etmesiyle sıkışan Akça, Alparslan ile olan bağının gerçek olduğunu Kekavmenos’tan gizleyebilecek mi? Akça evlilik arifesinde sakladığı son sırrı aşikar edecek mi?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU CANLI İZLE!

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON KISIM İZLE!

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU SON KISIMDA NELER OLDU?

Ermeni köyüne baskın yapılacağı istihbaratını alan Alparslan ve alplar, Ermeni köyüne gitmişler, köydekilerin hançerleriyle burun buruna kalmışlardı. Alparslan bu tuzaktan nasıl kurtulacak? Liparit Kardeşler tuzaklarına düşürdükleri Alparslanlara karşı ne yapacaklar? Kekavmenos ile bir mutabakat yapan Selçuklular, bu mutabakattan doğan haklarını nasıl kullanacak? Alparslan annesinin katiliyle mutabakat yapmış olmaktan ötürü içine düştüğü his karmaşasıyla nasıl baş edecek?

Karaca, Akça’nın aslında Selçuklu’ya çalıştığını yazdığı kağıdı Kekavmenos’un heybesine koymuştu. Bu notu bulan Kekavmenos’un buna yansısı ne olacak? Akça açığa çıkacak mı yoksa Alpagut bunu önleyebilecek mi? Karaca emeline ulaşıp Akça’dan kurtulacak mı?

Ferzat’ın kaçmasını sağlayan Yınal, bundan sonraki süreçte Ferzat ile bir işbirliğine mi gidecek, yoksa ondan kurtulmaya mı çalışacak? Dukas’ın yaralarını uygunlaştıran Ferzat, elindeki tuttuğu hazinenin farkına vardığında nasıl bir yol izleyecek? Vaspurakan valisi olma yolunda kurduğu planlar gerisi arkasına bozulan Diyojen’in yeni atılımları ne olacak?

ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU OYUNCU TAKIMI

Barış Arduç : Sultan Alparslan : Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun ikinci hükümdarıdır. Davet Bey’in oğlu, Tuğrul Bey’in yeğenidir.

Fahriye Evcen : Akça Hatun : Sultan Alparslan’ın eşidir.

Barış Bağcı : Tuğrul Beyefendi : Davet Bey’in kardeşi, Sultan Alparslan ve Kavurd Bey’in amcasıdır. Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun birinci hükümdarıdır.

Erdinç Gülener : Davet Beyefendi : Tuğrul Bey’in ağabeyi; Sultan Alparslan’ın, Kavurd Bey’in ve Süleyman’ın babası; Melikşah’ın dedesidir.

Mehmet Özgür : Nizâmülmülk : Davet Bey’in, Alp Arslan’ın ve Melikşah’ın veziri, devletin hâcesidir.

Gizem Karaca : Evdokya

Sarp Levendoğlu : Romen Diyojen : Bizans İmparatorluğu’nun 1068 – 1071 yılları ortasındaki imparatorudur. Sultan Alparslan’ın düşmanıdır.

Yurdaer Okur : Tuğrul Bozan

Mim Kemal Öke : Akbilge : Kınık Obası’nın beylerindendir.

Batın Uçan : Kavurd Beyefendi : Davet Bey’in oğlu, Tuğrul Bey’in yeğeni ve Turan Şah’ın babasıdır. Sultan Alparslan ve Süleyman’ın kardeşidir.

Korel Cezayirli : Süleyman : Davet Bey’in oğlu; Sultan Alparslan’ın ve Kavurd Bey’in ağabeyidir.

Esila Umut : Cevher Hatun : Sultan Alparslan’ın, Kavurd Bey’in ve Süleyman’ın kız kardeşidir.

Burak Ali Özkan : Şehzade Mesud : Gazneliler Devleti Sultanı Mevdud’un oğlu, Davet Bey’in torunu; Sultan Alparslan, Kavurd Beyefendi ve Süleyman’ın yeğenidir.

Zeynep Özder : Begim Şehver : Davet Bey’in kızı, Gazneliler Devleti Sultanı Mevdud’un karısı ve Alparslan’ın kardeşidir.

Ferit Kaya : Buyruk Bozan

Uygar Özçelik : İbrahim Yınal : Tuğrul Beyefendi ve Davet Bey’in anne tarafından kardeşi, baba tarafından kuzenidir. Sultan Alparslan’ın, Kavurd Bey’in ve Süleyman’ın amcasıdır.

Ayşegül Ünsal : Akınay

Sinan Tuzcu : Dukas

Toprak Sergen : Kekavmenos : Bir Bizans kumandanıdır.

Rabia Soytürk : Karaca Hatun : Süleyman’ın eşi,Tuğrul Bozan’ ın kardeşi.

Fırat Topkorur : Alpagut

Burak Şafak : Avar Alp

Onur Ayçelik : Artuk Alp

Kutay Sungar : Atsız Alp

Emre Bulut : Afşin Alp

Haberler.com – Gündem

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. <a href="http://csamedya.com.tr/">sosyal medya hizmetleri</a>