DOLAR 18,4537 0.07%
EURO 17,8674 0%
ALTIN 973,04-1,08
BITCOIN 348310-1,00%
İstanbul
21°

KAPALI

05:22

İMSAK'A KALAN SÜRE

Emanet son bölüm izle! Emanet 362. bölüm HD izle! Emanet yeni bölümde neler olacak? 19 Nisan Kanal 7 Emanet full bölüm izle!
  • Haberler10
  • Magazin
  • Emanet son bölüm izle! Emanet 362. bölüm HD izle! Emanet yeni bölümde neler olacak? 19 Nisan Kanal 7 Emanet full bölüm izle!

Emanet son bölüm izle! Emanet 362. bölüm HD izle! Emanet yeni bölümde neler olacak? 19 Nisan Kanal 7 Emanet full bölüm izle!

ABONE OL
Nisan 19, 2022 19:48
Emanet son bölüm izle! Emanet 362. bölüm HD izle! Emanet yeni bölümde neler olacak? 19 Nisan Kanal 7 Emanet full bölüm izle!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Emanet, birinci kısmı 7 Eylül 2020 tarihinde yayımlanan ve hafta içi her gün Kanal 7‘de ekrana gelen dram ve romantik cinsteki Türk televizyon dizisi. Emanet son kısım izle! Emanet 362. kısım HD izle! Emanet yeni kısımda neler olacak? 19 Nisan Kanal 7 Emanet full kısım izle! Emanet dizisi son kısım HD izle!

EMANET NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Emanet dizisi hafta içi tüm günler saat 20:00 ‘da Kanal 7’de ekranlara geliyor.

EMANET YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

İzleyicilerin dört gözle beklediği Emanet, ikinci dönem kısımlarıyla hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni beşerler çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir.

Ağabeyini korumak için söylediği palavra yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, vefat kalım çabasından çıkan Yaman’ın birinci işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Lakin onlara ulaşmak varsayım ettiğinden daha da sıkıntı olur. Seher, gerisinde hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük efor harcayan Seher, hiç kestirim etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu müsabaka ikisi için de kolay olmayacaktır. Zira ortalarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran palavra da o kadar büyüktür. Ortadan geçen onca vakte ve onları ayıran acıya karşın, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır?

Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek gaye suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Takımıyla birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan His, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin buyruğu sonucunda His ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu paydaşlığın sıkıntı günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, vakitle birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir kıssanın başlangıcı olacak mı?

EMANET CANLI İZLE!

EMANET SON KISIM İZLE!

EMANET KONUSU NE?

Varlıklı ve karizmatik bir iş adamı olan Yaman Kırımlı ile suçsuz ve mütevazi bir hayatı olan Seher Kerimoğlu’nun kıssasını içeren dizide hem Yaman hem de Seher ailesini kaybeden ve kendilerinden diğer bir yakını olmayan yeğenleri Yusuf’u emanet olarak görmektedir. Yaman Kırımlı çok varlıklı bir adamdır lakin geçmişte yaşadığı güç günlerin tesirinden bir türlü kurtulamaz. İki ağabeyi olan Yaman, onları terk ederek öbür bir adamla giden annesini hiç affetmez. Annesinin konutu terk etmesiyle intihar eden babasını ise bir türlü unutamaz. Yaman Kırımlı bu durumdan sonra bayanlardan nefret eder ve hiçbir bayana güvenmemektedir. Yaman yeğeni Yusuf’uda acımasız ve güçlü biri olarak yetiştirmek ister Seher ise emanet olarak gördüğü yeğenini almak ve onu kendi istediği üzere yetiştirmek ister. Tabi Yaman Kırımlı buna asla müsaade vermeyecektir. Seher ise Yaman’ın tüm zorluklarına karşın yeğenini almak ister ve bu husus da her şeyi göze alacaktır.

Seher ve Yaman Kırımlı ortasında amansız bir gayret başlar. Yaman Seher’in ne kadar kararlı olduğunu ve yeğenini çok sevdiğini görür. Yaman’ın vurulacağı bir sırada kendini kurşunlara siper eden Seher Yamanın kendisine olan bakış açısının bir anda değişmesini sağlar. Bunun üzerine Yaman Seher’in konakta kalmasına ve yeğeni Yusuf’la ilgilenmesine müsaade verir. Öteki bir olayda ise bu defa Yaman Seher’in hayatını kurtarır. Vakitle Yaman ve Seher ortasında bir yakınlaşma ve aşk başlar. Seher’in sevgi dolu halleri Yamanın bayanlara olan güvensizliğini ve nefretini de değiştirmiştir. Yaman Seher’in artık daima olarak hayatında olmasını istemektedir. Seher’inde Yaman’a karşı olan nefreti vakitle büyük bir aşka ve sevgiye dönüşmüştür. Lakin Yamanın yengesi İkbal, Yamanı kız kardeşi Zuhal ile evlendirmek ve tüm servetin sahibi olmak istemektedir. Yaman ve Seherin aşkını kıskanan İkbal ve kardeşi Zuhal bu aşkın önündeki en büyük pürüzdür. Bunun için ellerindeki en değerli koz Seherin çocukluk arkadaşı olan ve Seher’e aşık olan Selimdir. Seher Selim’i yalnızca arkadaşı ve sırdaşı olarak görse de Selim Seher’e karşı aşk beslemekte ve Yamanla olan yakınlığını kıskanmaktadır. Vakitle Selim’de İkbal ve Zuhal ile birlikte hareket etmeye başlar.

EMANET OYUNCU TAKIMI

Halil İbrahim Ceyhan

Sıla Türkoğlu

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Tolga Pancaroğlu

Ferda Işıl

Fikret Hürkan

Hülya Aydın

Onur Saraçer

Ömer Gecü

Binnaz Ekren

Hilal Yıldız

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz

Derya Ertun

Mehmet Ali Aydın

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Haberler.com – Gündem

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. <a href="http://csamedya.com.tr/">sosyal medya hizmetleri</a>