DOLAR 18,4191 0.52%
EURO 17,8508 -1.1%
ALTIN 973,04-1,08
BITCOIN 3509500,67%
İstanbul
18°

AÇIK

13:01

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Masumlar Apartmanı son bölüm izle! Masumlar Apartmanı 67. bölüm HD izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? 19 Nisan TRT 1 izle!
  • Haberler10
  • Magazin
  • Masumlar Apartmanı son bölüm izle! Masumlar Apartmanı 67. bölüm HD izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? 19 Nisan TRT 1 izle!

Masumlar Apartmanı son bölüm izle! Masumlar Apartmanı 67. bölüm HD izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? 19 Nisan TRT 1 izle!

ABONE OL
Nisan 19, 2022 19:36
Masumlar Apartmanı son bölüm izle! Masumlar Apartmanı 67. bölüm HD izle! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? 19 Nisan TRT 1 izle!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Paklar Apartmanı, yapımcılığını OGM Pictures’ın ve senaristliğini Deniz Madanoğlu ile Rana Mamatlıoğlu’nun üstlendiği, psikoloji ve dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini; Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Aslıhan Gürbüz paylaşmaktadır. Günahsızlar Apartmanı son kısım izle! Günahsızlar Apartmanı 67. kısım HD izle! Paklar Apartmanı yeni kısımda neler olacak? 19 Nisan TRT 1 Paklar Apartmanı full kısım izle! Günahsızlar Apartmanı dizisi son kısım HD izle!

GÜNAHSIZLAR APARTMANI NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Paklar Apartmanı dizisi Salı günleri saat 20:00 ‘da TRT 1’de ekranlara geliyor.

PAKLAR APARTMANI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

GÜNAHSIZLAR APARTMANI CANLI İZLE!

GÜNAHSIZLAR APARTMANI SON KISIM İZLE!

GÜNAHSIZLAR APARTMANI SON KISIMDA NELER OLDU?

Ceylan, kazanın akabinde hastaneye kaldırılır. Han, tasa içinde tabibin vereceği haberi beklerken bir yandan da suçluluk hissiyle boğuşur. Üstelik, kazanın sonuçları yalnızca onlar için değil, öbürleri için de ağırdır. Han’ın tekrar çöplüğe sığınmaktan öbür devası kalmaz. Burada yaşadığı bir müsabaka ise hayatında orijinal bir sayfa açacaktır. Gülben, hem Han hem de Safiye için endişelenirken, babasının yaptığı bir şey onu derinden tesirler. Memduh’un biyopsi sonucu hazırdır lakin Ege’yle birlikte hastaneye giderlerken, sonucu öğrenmeyi bir gün daha ertelemek ister. Onun yerine, torunuyla birlikte bir hayalini gerçekleştirecektir. Safiye, hekim hanımın ziyaretinden sonra tahminen de herkes için dönüm noktası olacak bir karar verir. Gidip o şahısla vedalaşacaktır.

PAKLAR APARTMANI OYUNCU TAKIMI

Ana karakterler

Safiye Derenoğlu Ataç (Ezgi Mola) (1-): Hikmet ile Hasibe’nin birinci çocuğu ve birinci kızı, Naci’nin eşi, Gülben, Han ve Neriman’ın ablasıdır. Annesinin baskıları ile büyümüştür. Paklık konusunda çok titizdir, her şeyi dört defa yıkamaktadır. Sevmediği herkese lakap takmaktadır. Kendine “Deli Dudu” der, dışarıdan sert ve duygusuz biri olarak gözükür lakin epeyce duygusal biridir. Çok korumacıdır. Annesinden nefret etmesine karşın onun kıyafetlerini giymekte ve daima onun hayalini görmektedir. Küçük iken hekim olmak istemekteydi. Lakin annesi yüzünden olamamıştır. Meskenden dışarı pek çıkmadığı üzere kimseyi meskenine sokmaz ve kimsenin kendisine dokunmasına müsaade vermez. Safiye, 4 kardeş ortasında en büyük olan kardeştir. Kardeşlerini o büyütmüştür, gençliğinde Naci isminde bir öğrenci ile sevgilidir. Ama annesi Hasibe, görüşmelerine pürüz olmak için her türlü şeyi yapmıştır. Annesi tarafından uğradığı ruhsal baskıdan etkilenen Safiye, OKB hastasıdır. Yıllar sonra Naci’nin dönmesi ile şoka uğrayan Safiye, her ne kadar Naci’nin evlendiğini ve bir kız çocuk sahibi olduğunu bilse de aşkına mahzur olamaz ve Naci ile tekrar yakınlaşır. Akabinde Naci ile evlenir, ve onun için güzelleşmeye gayretler.

Han Derenoğlu (Birkan Sokullu) (1-): Hikmet ile Hasibe’nin üçüncü çocuğu ve tek erkek çocuğudur. İnci’nin eski eşi, Safiye ile Gülben’in kardeşi, Neriman’ın ağabeyidir. Annesinin baskısı ile yurtta büyümüştür. Babasının şirketinin Ceo’sudur. Geceleri çöp karıştırmaktadır. Ceo olmasına karşın iş ile pek ilgilenmez, konutta bile grup elbise giyer. Han, kardeşleri ortasından üçüncü olanıdır. Annesi tarafından sevgi, babası tarafından ilgi görmemesi hayatta yanlış kararlar almasına sebep olur. Çok kıskançtır ve çöp toplama alışkanlığına sahiptir. Evvelce Ceylan ile nişanlıydı lakin Ceylan onu terk ettikten sonra İnci ile tanışır ve onunla evlenir. İnci’nin zoru ile psikiyatriste giden Han, bir mühlet sonra orayı da aksatmaya başlar ve tedavisini yarım bırakır. Naci’yi kazan dairesine kapatması, İnci’nin onu terk etmesine sebep olur. Karısının vefatından sonra deliren Han, akıl hastanesine kapatılır ve orada Anıl ile arkadaşlık kurar. Hastaneden çıktıktan sonra ise, ona takıntılı olan Hayal ile baş eder. Akabinde eski nişanlısı Ceylan geri döner, ve onunla yine aşk yaşamaya başlar.

Gülben Derenoğlu Bilen (Merve Dizdar) (1-55, 57-): Esat’ın eşi, Hikmet ile Hasibe’nin ikinci kızıdır. Safiye’nin kardeşi, Han ve Neriman’ın ablasıdır. Annesinin baskıları ile büyümüştür. Hayalperest, hassas ve duygusal biridir. Hikmet ve Hasibe’nin ikinci çocuğudur. Altını ıslatma sorunu ile uğraşan Gülben, kendini bildi bileli Han’ın arkadaşı Esat’a aşıktır. Yıllar sonra bu aşkı karşılık bulur, ve Esat ile evlenir. Kardeşleri ortasından kendi isteği ile tedavi görmeye başlayan birinci kişidir.

Ceylan Ongun (Aslıhan Gürbüz) (47-62, 64-): Han’ın eski nişanlısı ve şu anki sevgilisidir. Baskın ve feminen bir kişiliğe sahiptir. Fotoğraf sanatçısıdır. Han’ın ailevi ve ruhsal problemleri sebebiyle onu terketmiştir fakat onu asla unutamayıp geri dönmüştür. Safiye’nin ondan hoşlanmamasına karşın onu daima sever ve daima empati yaparak onu anlamaya çalışır. En sevdiği tatlı, tulumbadır. Balonlardan nefret eder. Han’ın eski nişanlısı, ve şuanki sevgilisidir. Han’ı terk etse bile, her vakit ona aşık olarak yaşamıştır. İnci’nin mevt haberini aldıktan bir müddet sonra İstanbul’a geri dönen Ceylan, yine Han’ın hayatına dahil olur.

Haberler.com – Gündem

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. <a href="http://csamedya.com.tr/">sosyal medya hizmetleri</a>