DOLAR 18,5466 0.14%
EURO 18,1145 0.47%
ALTIN 983,41-0,40
BITCOIN 3624773,16%
İstanbul
25°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yalnız Kurt CANLI izle! ATV Yalnız Kurt 13. yeni bölüm canlı izle! Yalnız Kurt yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki!
 • Haberler10
 • Magazin
 • Yalnız Kurt CANLI izle! ATV Yalnız Kurt 13. yeni bölüm canlı izle! Yalnız Kurt yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki!

Yalnız Kurt CANLI izle! ATV Yalnız Kurt 13. yeni bölüm canlı izle! Yalnız Kurt yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki!

ABONE OL
Nisan 22, 2022 15:12
Yalnız Kurt CANLI izle! ATV Yalnız Kurt 13. yeni bölüm canlı izle! Yalnız Kurt yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yalnız Kurt canlı izle linki araştırılıyor. Yalnız Kurt, Sinegraf imzalı, birinci kısmı 28 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan, başrollerinde Hasan Denizyaran, Cihan Ünal ve Damla Colbay’ın yer aldığı Türk imali aksiyon ve dram cinsindeki televizyon dizisi. Yalnız Kurt canlı izle! ATV Yalnız Kurt 13. yeni kısım canlı izle! Yalnız Kurt yeni kısımda neler olacak? Yalnız Kurt canlı nereden izlenir? Yalnız Kurt canlı izleme linki var mı? ATV canlı izle linki haberimizde…

YALNIZ KURT YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Bevar tarafından meskenine baskın yapılan Doğan bunun karşılığını Bevar’a misliyle vermek için harekete geçer. Sare ve timi ise Amerikan askerleriyle amansız bir çatışmaya gireler. Sayıca çok az olan Sare ve timinin bu çatışmadan kurtulabilmeleri sıkıntı görünmektedir. Türkmen Başkan Şanver’in oğlunu kaçıran Nizam, Şanver’i köşeye sıkıştırır ve istediklerini yapması için şantaj yapar. Viking ise Şanver’den Türk devletine olan sadakatini sürdürmesini isteyip, oğlunu Nizam’ın elinden kurtaracağına dair kelam verir. Bevar, Kurdoğlu’nun Doğan’ın yanında ki sağlam duruşundan etkilenir ve onu kendi tarafına çekmek için ona düzgün bir teklifi hazırlar. Bevar ve Doğan ortasında geçen hakimiyet savaşında istikrarlar değişir. Doğan hakimiyetin kendisinde olduğunu herkese göstermek için harekete geçer. Sare ve timi Amerikan askerleriyle girdikleri çatışmadan sağ çıkabilecekler mi? Viking, Şanver’in oğlunu Nizam’ın elinden kurtarabilecek mi? Bevar’ın Kurdoğlu’na teklifi ne olacak? Bevar ve Doğan ortasındaki hakimiyet savaşının galibi kim olacak?

YALNIZ KURT CANLI İZLE

Yalnız Kurt canlı izlemek için YALNIZ KURT CANLI İZLE

YALNIZ KURT SON KISIMDA NELER OLDU?

Doğan bombayı iftar çadırından almayı başarsa da bombadan kurtulmak için vakti kalmamıştır. Nazar’ı bulan Altay ise bombanın patlama sesini duyunca dehşete düşer. Bombayı koyan Nazar’ı yakalayan Altay, ondan sert bir formda hesap sorar.

Golyat, Yıldırım Projesi’nin intikamını almak için KOD 74’ü devreye sokar ve Amerikan casusları tarafından yeni vazifeler Mira’ya teslim edilir. Mira ve Nizam Türkiye’de kaos, karışıklık ve karışıklık çıkarmayı hedefleyen yeni vazifelerinden dolayı çok heyecanlanırlar. Nizam hudut ötesi vazifeye giderken Mira, Türkiye içindeki karışıklığı yönetecektir.

Nizam’ın Türkiye’yi dışarıda zora sokma ismine hudut ötesi misyona gittiğini öğrenen Viking ve Sare onun peşine düşerler. Ahmet karışan sokakları teskin etmeye çalışırken Altay da sokak olayları için elinden geleni yapacaktır. Tüm bunlar olurken de Doğan’ın yerini almak isteyen biri vardır.

Nazar, Altay’ın elinden kurtulabilecek mi? Kod 74 nedir ve birinci gayesi neresidir? Nizam’ın hudut ötesi misyonu nedir? Viking ve Sare bu vazifesi öğrenebilecekler mi? Doğan’ın yerini almak isteyen kişi kimdir?

YALNIZ KURT KONUSU NE?

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutmaya hazırlanan “Yalnız Kurt” geçmiş periyot darbeleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak. Toplumsal kırılmaların ışığında güzellerle berbatlar ortasında amansız çaba ve yakın tarihteki dönüm noktaları da ekrana taşınacak.

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMLER?

 • Hasan Deniz Yaran – Altay Kurtoğlu
 • Kürşat Alnıaçık
 • Damla Colbay – Sare Türkmen
 • Murat Han – Doğan Sakınma
 • Polat Alım
 • Gökhan Soylu
 • Deniz Meskenin – Sefer
 • Cihan Ünal – Davut Bahadır
 • Yaprak Medine – Mira
Haberler.com – Gündem

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. <a href="http://csamedya.com.tr/">sosyal medya hizmetleri</a>