DOLAR 18,5363 0.09%
EURO 18,0527 0.15%
ALTIN 983,12-0,43
BITCOIN 3609652,47%
İstanbul
24°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm izle! TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu 23. bölüm izle! Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
 • Haberler10
 • Magazin
 • Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm izle! TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu 23. bölüm izle! Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm izle! TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu 23. bölüm izle! Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ABONE OL
Nisan 25, 2022 20:36
Alparslan: Büyük Selçuklu son bölüm izle! TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu 23. bölüm izle! Alparslan: Büyük Selçuklu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Alparslan: Büyük Selçuklu son kısım izle linki araştırılıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam büyük beğeni toplayan Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi 23. kısmı yayınlandı. Alparslan: Büyük Selçuklu 23. kısım izleyemeyenler Alparslan: Büyük Selçuklu son kısım izle! TRT 1 Alparslan: Büyük Selçuklu 23. kısım izle! Alparslan: Büyük Selçuklu son kısım full HD izle! araştırmaları yapmaya başladı.

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU SON KISIMDA NELER OLDU?

Sultan Alparslan’ın 1048 – 1071 yılları ortasındaki Anadolu’yu fetih sürecini anlatan Alparslan: Büyük Selçuklu’nun 23 Nisan Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni kısmında neler olacak. Kekavmenos ile kurdukları planla kaleye sızan Alparslan, Diyojen’in karşı atağıyla zindanda mahsur kalmıştı. Alplarının da askerler tarafından esir alınması, Alparslan’ı sıkıntı durumda bırakmıştı. Alparslan kaleden nasıl kurtulacak, alplarını da kurtarabilecek mi? Alparslan ile yaptığı plan açığa çıkan Kekavmenos, kendini savunmak için ne yapacak? Alparslan’ı köşeye sıkıştıran Diyojen’in yeni planı nedir? Alparslan’ı özgür bırakacak mı, yoksa onun üzerinden yeni bir oyun mu tertip edecek? Liparit Kardeşler bu oyunun neresinde? Yaylaya giden oba hatunları Liparit Kardeşler tarafından atağa uğramıştı, Akınay ağır yara almıştı. Akınay ölecek mi, hatunlar bu ataktan nasıl kurtulacak? Liparit Kardeşler’in Alparslan’a karşılığı sert mi olacak? İşbirliği yapan Dukas ve Yınal’ın kendi gayeleri doğrultularında planları ne olacak? Yınal, Ferzat ile bir işbirliğine gidecek mi? Dukas, Bizans içindeki dinamikleri yine şekillendirebilecek mi?

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU SON KISIM İZLE

Alparslan: Büyük Selçuklu son kısım izlemek için ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU SON KISIM İZLE

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU 23. KISIM İZLE!

Alparslan: Büyük Selçuklu 23. kısım izlemek için ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU 23. KISIM İZLE

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU YENİ KISIM NE VAKİT?

Alparslan: Büyük Selçuklu dizisi her hafta Pazartesi günleri saat 20.00’da yeni kısımlarıyla TRT 1’de.

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU KONUSU NE?

Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Alparslan’ın kutlu yolculuğu…

Selçuklu Sultanı Tuğrul Beyefendi, veliahtını tayin edeceği gün, Bizanslıların Türkmenleri kılıçtan geçirdiği haberini alır. Anadolu’ya sefer buyruğu verir. Sefere giden Selçuklu Meliklerine gizemli suikastçılar saldırır. Taarruzun izleri Alparslan’ı hiç ummadığı bir yere götürür. Alparslan suikastçıların peşindeyken, Bizans zulmünden kaçan Türkmen kızı Akça’nın hayatını kurtarır. Bu, Alparslan ve Akça ortasındaki destansı aşkın birinci kıvılcımı olur. Lakin Alparslan, Akça’nın hoşluğunun arkasında sakladığı sırlardan habersizdir.

Bizans İmparatoru, Türkmenlerle olan sıkıntıların çözülmesi için General Dukas ve Yüzbaşı Romen Diyojen’i Ani’ye gönderir. Lakin Ani Tekfuru Kekavmenos’un oğlu Yannis’in yaptığı kusur, Sultan Tuğrul’un savaş kararı almasına yol açar. Çocukken gördüğü düşlerde kendisine kutlu fetihler müjdelenen Alparslan, Selçuklu ordusuyla birlikte Pasinler’de Bizans’la karşı karşıya gelir. Pasinler, Alparslan’a Anadolu’nun kapılarını Türklere açmak için çıktığı kutlu yolda birinci adım olacaktır.

ALPARSLAN: BÜYÜK SELÇUKLU OYUNCULARI KİMLER?

 • Barış Arduç : Sultan Alparslan : Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun ikinci hükümdarıdır. Davet Bey’in oğlu, Tuğrul Bey’in yeğenidir.
 • Fahriye Evcen : Akça Hatun : Sultan Alparslan’ın eşidir.
 • Barış Bağcı : Tuğrul Beyefendi : Davet Bey’in kardeşi, Sultan Alparslan ve Kavurd Bey’in amcasıdır. Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun birinci hükümdarıdır.
 • Erdinç Gülener : Davet Beyefendi : Tuğrul Bey’in ağabeyi; Sultan Alparslan’ın, Kavurd Bey’in ve Süleyman’ın babası; Melikşah’ın dedesidir.
 • Mehmet Özgür : Nizâmülmülk : Davet Bey’in, Alp Arslan’ın ve Melikşah’ın veziri, devletin hâcesidir.
 • Gizem Karaca : Evdokya
 • Sarp Levendoğlu : Romen Diyojen : Bizans İmparatorluğu’nun 1068 – 1071 yılları ortasındaki imparatorudur. Sultan Alparslan’ın düşmanıdır.
 • Yurdaer Okur : Tuğrul Bozan
Haberler.com – Gündem

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. <a href="http://csamedya.com.tr/">sosyal medya hizmetleri</a>