DOLAR 18,5772 -0.3%
EURO 18,4268 0.28%
ALTIN 1.028,610,34
BITCOIN 3790661,49%
İstanbul
18°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Bu akşam Masumlar Apartmanı var mı, yok mu, neden yok? Masumlar Apartmanı yeni bölüm yok mu, niye yok, bitti mi, final mi oldu? Dizi ara mı verdi?
  • Haberler10
  • Magazin
  • Bu akşam Masumlar Apartmanı var mı, yok mu, neden yok? Masumlar Apartmanı yeni bölüm yok mu, niye yok, bitti mi, final mi oldu? Dizi ara mı verdi?

Bu akşam Masumlar Apartmanı var mı, yok mu, neden yok? Masumlar Apartmanı yeni bölüm yok mu, niye yok, bitti mi, final mi oldu? Dizi ara mı verdi?

ABONE OL
Mayıs 3, 2022 17:36
Bu akşam Masumlar Apartmanı var mı, yok mu, neden yok? Masumlar Apartmanı yeni bölüm yok mu, niye yok, bitti mi, final mi oldu? Dizi ara mı verdi?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Günahsızlar Apartmanı, yapımcılığını OGM Pictures’ın ve senaristliğini Deniz Madanoğlu ile Rana Mamatlıoğlu’nun üstlendiği, psikoloji ve dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Bu akşam Günahsızlar Apartmanı var mı, yok mu, neden yok? 3 Mayıs Salı bugün Günahsızlar Apartmanı yok mu, niçin yok? Günahsızlar Apartmanı bitti mi, final mi yaptı? Günahsızlar Apartmanı neden orta verdi? Paklar Apartmanı bu hafta yeni kısmı yok mu, neden yok? Detaylar sizlerle…

PAKLAR APARTMANI NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Paklar Apartmanı her hafta Salı Kanal D ekranlarına geliyor. Lakin bugün yani 3 Mayıs Salı 2022 tarihinde dizinin yeni kısmı yayınlanmayacak. Dizinin yeni kısmının haftaya yayınlanması bekleniyor. Dizi 1 hafta bayram ortası yaptı.

GÜNAHSIZLAR APARTMANI BU AKŞAM YOK MU, NEDEN YOK?

Olağanda Salı günleri yayınlanan Günahsızlar Apartmanı 3 Mayıs Salı yani bugün TRT 1’in yayın akışında yeni kısmı yer almadı. Dizinin bayram hasebiyle orta verdiği iddia ediliyor. Twitter’dan yeni kısmın haftaya olacağı duyurusu yapıldı. Dizinin yeni kısmının haftaya yayınlanması bekleniyor.

Twitter’dan yapılan paylaşım:

“Ufak bir bayram ortası…?

#MasumlarApartmanı yeni kısmıyla 10 Mayıs 20.00’de @trt1’de.?”

Buna nazaran dizi haftaya 10 Mayıs tarihinde ekranlara gelecektir.

PAKLAR APARTMANI FİNAL Mİ YAPTI? BİTTİ Mİ?

Hayır, dizi final yapmadı yahut bitmedi. Yalnızca 1 hafta orta veriyor.

3 MAYIS 2022 TRT 1 YAYIN AKIŞI

  • 19:00 – TRT 1 Ana Haber
  • 20:00 – Paklar Apartmanı (Tekrar bölümü)
  • 23:40 – Kasaba Hekimi

PAKLAR APARTMANI KONUSU NE?

1. dönem

Gülben ve Safiye obsesif davranışları olan iki kardeştir. Bilhassa Safiye annesinin üzerinde yarattığı olumsuz rol modelliğin tesirindedir, davranışlarının gerisinde bu neden yatmaktadır. Han ise kardeşlerin babalarıyla birlikte yaşadığı meskende tek erkek kardeştir. Han’ın hayattaki temel emeli sadakat duyduğu ailesini kollamaktır. Lakin Han’ın hayatı İnci’yi gördükten sonra değişecektir. Ona aşık olacak ve bir arada memnun olma emeli güdecektir. Han, tıpkı üç kardeşi üzere çeşitli davranış bozuklukları olan bir karakterdir, çocukluk travmaları onu çöp karıştırma ve biriktirmeye iterken öfke denetiminde yaşadığı problemler “sahiplenme” ve cinsiyetçi davranışlar ekseninde İnci’ye karşı olan hallerinde belirginleşecektir. Ailenin en küçük kardeşi Neriman ise günlük hayatında ve ailesinde yaşadığı sorunlardan etkilenmektedir. Onun okuldan edebiyat öğretmeni olan Naci ise ablası Safiye’nin eski sevgilisidir. Safiye’yi unutamayan Naci, aile apartmanının karşısındaki otele yerleşecektir. Radyocu olan İnci, kardeşi ve dedesiyle bir arada yaşamaktadır, bir kaza sonrasında tanışıp evlendiği Han’ın aile apartmanına rastlantısal bir biçimde taşınacaktır. İnci’nin huzursuzluğunun temel nedeni ise hayatındaki erkeklerdir. Babasından nefret eden İnci, kardeşi ve kendisine sahip çıkan dedesine duyduğu sadakat ve vefanın karşısında dedesinin müdafaacı davranışlarını sineye çekmek durumundadır. Eski nişanlısı Uygar da hayatında sorun yaratan erkekler ortasındadır. İnci için Han o güne kadar tanıdığı erkekler ortasında farklı bir çizgi izlemektedir ve ani evliliği hem bu nedenle hem de ikisi için de hayatlarında sorun olarak gördükleri ailevi durumlara bir yanıt niteliğindedir. Fakat Han’ın mansplaining tavır ve davranış farklılıkları İnci’ye onu yeteri kadar tanıyıp tanımadığı sorusunu sıkça sordurmaktadır.

Dizide Han ve İnci’nin yakın arkadaşları Esat ve Esra’dır. Esat Han’ın çocukluk arkadaşıyken birebir vakitte iş arkadaşlarıdırlar ve Han Esat’tan “tek arkadaşım” olarak bahsetmektedir. Esra ise İnci’nin radyodan arkadaşıdır ve bir arada radyo yayını yapmaktadırlar. Dizide geriye dönüşler de sıklıkla kullanılarak karakterlerin ruh hâllerinin gelişimi ve yaşadıkları problemlerin temellerine atıfta bulunulmaktadır.

2. dönem

İnci’nin vefatının akabinde geçen vakitte kimsenin hayatın yeni zorluklarıyla uğraş edecek hali kalmamıştır. Memduh ve Ege birbirlerine ve apartmandakilere dayanak olmaya çalışırken, Han’ın hastaneden çıktıktan sonra kendini eski hayatına büsbütün kapatması Safiye başta olmak üzere herkesi tesirler. Artık meskendeki problemler içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Han’ın durumu, Naci’nin hastalığı Safiye’nin takıntılarını çok daha ileri bir safhaya taşır. Gülben, her zamanki üzere ailesinin yanında olmak için kendi mutluluğundan vazgeçer. Hikmet ise ilerleyen hastalığının tesirlerini yaşarken unutkanlığı sebebiyle herkese sıkıntı anlar yaşatmaya devam eder. Sonunda bu duruma dayanamayan Neriman ipleri eline alır ve bir adım atar. Lakin apartmana gelen beklenmedik bir konuk işin seyrini değiştirecektir.

PAKLAR APARTMANI OYUNCU TAKIMI

Ana karakterler

Safiye Derenoğlu Ataç (Ezgi Mola) (1-): Hikmet ile Hasibe’nin birinci çocuğu ve birinci kızı, Naci’nin eşi, Gülben, Han ve Neriman’ın ablasıdır. Annesinin baskıları ile büyümüştür. Paklık konusunda çok titizdir, her şeyi dört sefer yıkamaktadır. Sevmediği herkese lakap takmaktadır. Kendine “Deli Dudu” der, dışarıdan sert ve duygusuz biri olarak gözükür lakin epey duygusal biridir. Çok korumacıdır. Annesinden nefret etmesine karşın onun kıyafetlerini giymekte ve daima onun hayalini görmektedir. Küçük iken hekim olmak istemekteydi. Ancak annesi yüzünden olamamıştır. Meskenden dışarı pek çıkmadığı üzere kimseyi konutuna sokmaz ve kimsenin kendisine dokunmasına müsaade vermez. Safiye, 4 kardeş ortasında en büyük olan kardeştir. Kardeşlerini o büyütmüştür, gençliğinde Naci isminde bir öğrenci ile sevgilidir. Lakin annesi Hasibe, görüşmelerine pürüz olmak için her türlü şeyi yapmıştır. Annesi tarafından uğradığı ruhsal baskıdan etkilenen Safiye, OKB hastasıdır. Yıllar sonra Naci’nin dönmesi ile şoka uğrayan Safiye, her ne kadar Naci’nin evlendiğini ve bir kız çocuk sahibi olduğunu bilse de aşkına mani olamaz ve Naci ile yine yakınlaşır. Akabinde Naci ile evlenir, ve onun için güzelleşmeye gayretler.

Han Derenoğlu (Birkan Sokullu) (1-): Hikmet ile Hasibe’nin üçüncü çocuğu ve tek erkek çocuğudur. İnci’nin eski eşi, Safiye ile Gülben’in kardeşi, Neriman’ın ağabeyidir. Annesinin baskısı ile yurtta büyümüştür. Babasının şirketinin Ceo’sudur. Geceleri çöp karıştırmaktadır. Ceo olmasına karşın iş ile pek ilgilenmez, meskende bile grup elbise giyer. Han, kardeşleri ortasından üçüncü olanıdır. Annesi tarafından sevgi, babası tarafından ilgi görmemesi hayatta yanlış kararlar almasına sebep olur. Çok kıskançtır ve çöp toplama alışkanlığına sahiptir. Evvelce Ceylan ile nişanlıydı lakin Ceylan onu terk ettikten sonra İnci ile tanışır ve onunla evlenir. İnci’nin zoru ile psikiyatriste giden Han, bir müddet sonra orayı da aksatmaya başlar ve tedavisini yarım bırakır. Naci’yi kazan dairesine kapatması, İnci’nin onu terk etmesine sebep olur. Karısının vefatından sonra deliren Han, akıl hastanesine kapatılır ve orada Anıl ile arkadaşlık kurar. Hastaneden çıktıktan sonra ise, ona takıntılı olan Düş ile baş eder. Akabinde eski nişanlısı Ceylan geri döner, ve onunla yine aşk yaşamaya başlar.

Gülben Derenoğlu Bilen (Merve Dizdar) (1-55, 57-): Esat’ın eşi, Hikmet ile Hasibe’nin ikinci kızıdır. Safiye’nin kardeşi, Han ve Neriman’ın ablasıdır. Annesinin baskıları ile büyümüştür. Hayalperest, hassas ve duygusal biridir. Hikmet ve Hasibe’nin ikinci çocuğudur. Altını ıslatma sorunu ile uğraşan Gülben, kendini bildi bileli Han’ın arkadaşı Esat’a aşıktır. Yıllar sonra bu aşkı karşılık bulur, ve Esat ile evlenir. Kardeşleri ortasından kendi isteği ile tedavi görmeye başlayan birinci kişidir.

Ceylan Ongun (Aslıhan Gürbüz) (47-62, 64-): Han’ın eski nişanlısı ve şu anki sevgilisidir. Baskın ve feminen bir kişiliğe sahiptir. Fotoğraf sanatçısıdır. Han’ın ailevi ve ruhsal meseleleri sebebiyle onu terketmiştir lakin onu asla unutamayıp geri dönmüştür. Safiye’nin ondan hoşlanmamasına karşın onu daima sever ve daima empati yaparak onu anlamaya çalışır. En sevdiği tatlı, tulumbadır. Balonlardan nefret eder. Han’ın eski nişanlısı, ve şuanki sevgilisidir. Han’ı terk etse bile, her vakit ona aşık olarak yaşamıştır. İnci’nin mevt haberini aldıktan bir mühlet sonra İstanbul’a geri dönen Ceylan, tekrar Han’ın hayatına dahil olur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. <a href="http://csamedya.com.tr/">sosyal medya hizmetleri</a>