Amaç Erdoğan'ı Başkan yapmak!

Yüksek Mahkeme kararını tanımadığını açıklamasının ardından CHP'li milletvekili Erdoğan'ın tedaviye ihtiyacı olduğunu ifade edince Ak Partili milletvekillerin saldırısına maruz kaldı.
Bu haber 2555 kere okunmuş.02 Mart 2016, Çarşamba - 12:59

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yurtdışına giderken yaptığı açıklama ile hala tartışılmaya devam ediliyor. Yüksek Mahkeme kararını tanımadığını açıklamasının ardından CHP'li milletvekili Erdoğan'ın tedaviye ihtiyacı olduğunu ifade edince Ak Partili milletvekillerin saldırısına maruz kaldı. Gaziantep milletvekili Meclis'ten korumalar eşliğinde çıkabildi.

Türkiye'nin gündeminde Can Dündar ve Erdem Gül'ün tahliye kararı sonrası AYM hakkında açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan var. Ülkenin en tepesindeki isim, ülkenin en yetkili mahkemesinin verdiği kararı tanımadığını açıkladı. Bu da muhalaefet partilerince tepki ile karşılandı. Toplumda iki kuutp oluşturma çabası olarak da yorumlanan son çıkışların ardından Ak Parti seçmeninin safları sıklaştırması amaçlanıyor.

Son aylarda çokça güç kaybeden Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yapay ve radikal çıkışlarla seçmene mesaj verdiği, muhalafet partileri karşısında Ak Parti seçmeninin daha belirgin bir tutum alması hedefleniyor. Peki Türk ve Kürt halkının gündeminde gerçekten de Başkanlık Sistemi mi var? Halkın gerçek gündemi terör saldırıları. Günlük şehit haberleri geliyor. Böyle bir gündemde Başkanlık Sistemi tartışılması vatandaşı da üzüyor. Doğu bölgelerindeki özellikle HDP seçmei, önce akan kanın durdurulması gerektiğini ifade ediyor. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki