Hangi gazete gerçekleri yazıyor?

Her gün sabahları gidiyorum markete ve gazetelerden almak için manşetlerine şöyle bir bakıyorum.
Bu haber 898 kere okunmuş.17 Aralık 2015, Perşembe - 18:39

Önce Zaman Gaztesine bakıyorum, çünkü çok satıldığından en üste onu koyuyor marketçi. Manşetine bakıyorum u gazetenin ve hükumete veryansın ediyor. Hırsızlık yaptıklarını ima ederken, polislere haksızlık yapıldığı yönünde haberler de sayfanın diğer bölümünü kaplıyor neredeyse..

Sonra Yeni Şafak Gazetesi gözüme ilişiyor. Bakıyorum gazeteye. Orada da Cemaat, Fethullah Gülen ve hizmet camiası neredeyse terörist örgüt ilan edilmiş. Ardından Taraf Gazetesi'nin manşetine bakıyorum. Taraf çok sert manşetlerle neredeyse kabineyi yerlebir edecek. Sözcü gazetesi ve Yurt gazetelerine bakmaya zaten gerek kalmıyor. Sabah, Milat, Takvim zaten ak Parti yayınından başka haber veriyor. Yeni Akit ile türkiye de hakeza öyle.

Yani burada hangi gazete haber veriyor? Haber diyorum dikkat ederseniz. Propaganda yapmadan vatandaşı bilgilendiren bir gazete var mı? Herkes bir tarafın şakşakçısı olmuş. Onların ağzıyla haberler yayımlıyor.

bu millet neden para veriyor o gazeteye? Kendine yalan yanlış bilgilerle haber alma hakkı gasp edilsin diye mi? Hangisi doğru yazıyor? Birinin Ak dediğine diğer Hırsız diyor. Biri doğru olmalı. Her ikisinin de doğru olma olasılığı yok çünkü..

Hepsine göz atıyorum ve bunlara vereceğim paraya yazık olur diyorum. İnternete girip tüm Gazete Manşetlerine bakıyorum ve para da vermiyorum. Size de tavsiyem, birinin ideolojisini size empoze etmeye çalışanlara siz de destek vermeyin. Paranıza yazık olmasın. Girin internetten okuyun.

Sebati Afgani / Hatay

Etiketler: Hatay  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki