Hangi il ve ilçelerde okullara kar tatili verildi?

Türkiye soğuk havanın etkisine girdi. Doğu illerinde kar yağışı nedeniyle okullar tatil ediliyor. Sivas, Tokat ve Ordu'da okullar tatil edildi. Hangi ilçelerde okullar tatil? Öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği haber detaylarda..
Bu haber 2241 kere okunmuş.22 Şubat 2016, Pazartesi - 10:22

22 ve 23 Şubat 2016 tarihlerinde okulların tatil edilip edilmeyeceği merak ediliyordu. 22 Şubat Pazartesi gününe 3 ilde tatil haberleri ile giren öğrenciler bu haberleri internet haberlerinden öğrendi. Haberler10 ile gündemin son dakika gelişmelerini takip eden internet kullanıcıları illerin tamamında okulların tatil olmadığını öğrenince hayal kırıklığı yaşadı. Hangi ilçelerde okullar tatil?

 
Ordu ilinin 8 ilçesi için kar tatili ararı verildi. İlk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi. Tatil ilan edilen ilçeler şöyle: "Mesudiye, Kabataş, Gölköy, Korgan, Aybastı, Akkuş, Kumru ve Çatalpınar."
 
Tokat ilinde sadece 1 ilçede okullar tatil edildi. Niksar ilçesi Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada 22 Şubat günü ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiği duyuruldu.
 
Sivas'ta da okullar tatil edildi. Ancak Sivas'ın da tamamında değil sadece Yıldızeli ilçesinde okullar tatil oldu. Yıldızeli Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada 22 Şubat Pazartesi gününün yoğun kar yağışı nedeniyle 1 günlük tatil edildiği duyuruldu.
 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki