Instagram hesabına otomatik takipçi kasılabilir mi?

Kullanıcılar tarafından fotoğraf paylaşma platformu olan instagram, özellikle resim çekilmeyi sevenler tarafından büyük ilgi ile kullanılıyor.
Bu haber 2576 kere okunmuş.04 Mayıs 2016, Çarşamba - 11:18

 Pek çok kullanıcı takipleşerek popülerliğini artırmaya çalışıyorlar. Bunun yanı sıra instagram takipçi hilesi de kullanılan yöntemlerden birisi. Bazı platformlar sizin instagram üzerinden diğer sayfaları beğenmenize karşılık belirli krediler veriyor. Bu krediniz de yine kredi kazanmak isteyen diğer kullanıcılara sizin sayfanızı beğenmeniz karşılığında veriliyor. Böylece instagram hesabınızı beğenenlerin sayısını kolayca artırabiliyorsunuz. Ancak bu takipçiler dünyanın her bölgesinden olacağından dolayı instagram hesabınızı yerel hesaptan ziyada daha çok global bir hesap gibi kullanmanızı gerektiriyor. Yine de takipçi sayısının fazla görünmesini sağladığından dolayı kullanılan etki yöntemlerden olduğuna hiç şüphe yok.

Özellikle 2012 yılında Facebook tarafından alındıktan sonra yeni bir hesap açılmasına gerek kalmadan hem instagram hem de Facebook hesabını ortak bir şekilde kullanılmaya başlanması özellikle instagram kullanıcılarını sayısını büyük bir oranda artmasına neden oldu. Böylece önemi daha da artan ve adını daha sık duyuran instagram, Facebook ile beraber en önemli sosyal platformlardan birisi haline gelmeyi başardı. Daha çok popüler hesapların ön plana daha fazla çıkması kullanıcıların daha fazla instagram takipçisine ulaşarak popüler hesap olma yolunda ilerlemelerini sağladı. Ülkemizde instagram, alışverişten komediye kadar pek çok farklı alanda popüler bir şekilde kullanılmaktadır.

Daha fazla instagram kullanıcısına ulaşmak için kullanılan yöntemler de birbirinden farklı. En çok tercih edilen yöntemlerden birisi de takip karşılığı belirli bir kredi veren siteler. Burada kullanıcılar internet sitesi üzerinden başka instagram hesaplarını takip edip bunun karşılığında kredi kazanıyorlar. Bu kredileri de yine kendi hesaplarını takip eden kişilere dağıtabiliyorlar. Böylece global ve takipçi sayısı fazla olan bir instagram hesabına ulaşabiliyorlar. Ülkemizde ve dünyada bu instagram beğeni hilesini kullananların sayısı hiç de azımsanmayacak sayıda değil. Bu yöntemleri tercih etmeyen kullanıcılar daha fazla takipçi sayısına ulaşmak için daha orijinal paylaşımlar ve fikirler bulmaktan başka bir şey de kalmıyor. Bunun dışında bazı hesaplar karşılıklı takipleşerek popüler olmaya çalışıyorlar.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki