İYİ Parti muhtarlarla toplantı yaptı

İYİ Parti kuruluşundan bu yana illerdeki miting ve toplantılarının yanında muhtarlarla yaptığı görüşmelerde de ülke sorunlarının üzerine kafa yoruyor. İYİ Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, Onikişubat ilçesinin muhtarları ile bir araya geldi.
Bu haber 1143 kere okunmuş.17 Mart 2018, Cumartesi - 17:05

İYİ Parti kuruluşundan bu yana illerdeki miting ve toplantılarının yanında muhtarlarla yaptığı görüşmelerde de ülke sorunlarının üzerine kafa yoruyor. İYİ Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, Onikişubat ilçesinin muhtarları ile bir araya geldi.
İYİ Parti Kahramanmaraş İl Teşkilatı, Merkez Onikişubat İlçesindeki muhtarlarla bir araya gelerek hem ülkenin sorunlarını tartıştı, hem de geleceği yönelik projelerle ilgili bilgi verdi.
İYİ Parti’nin geçen hafta yapılan kongresinin ardından yeniden başkan seçilen Dr. Faruk Atlı, çalışmalarına hızlı başladı. Önceki gün Onikişubat İlçesi Üngüt Yolu Üzerindeki Kahramanmaraş Barosu’nun alt katında bulunan Gümüşhan Restoran’da bazı muhtarlarla bir araya gelen Atlı, parti çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.
İlçeye bağlı Maarif Mahallesi Muhtarı Cahit Bulut’un davetlisi olarak Haydarbey Mahallesi Muhtarı Ökkeş Özen, Binevler Mahallesi Muhtarı Lütfi Karaçalı ve Yamaçtepe Mahallesi Muhtarı Selçuk
Gözükara ile buluşan İYİ Parti Teşkilatı, akşam yemeğinin ardından da muhtarlarla ülkenin gündemine dair fikir alışverişinde bulundu.

Partinin, Türkiye için bir umut olduğunu dile getiren İl Başkanı Atlı, “İYİ Parti, ülkeyi İYİ yönetecek.
Ülkede bugün adeta bir korku hakimiyeti yaşanıyor. Her türlü engellemelerle karşılanarak teşkilatımızı büyütmeye çalışıyoruz. Böyle bir günde bizimle beraber olan Onikişubat Muhtarlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.
Muhtarla buluşmaya İl Başkanı Faruk Atlı’nın yanısıra İl Divan Kurulu’nda yer alan başkan yardımcıları Tuna Meşe, Davut Sarı, Süleyman İpbüken, İbrahim Bozel, Batuhan Kayan, Yusuf Bilen, Muharrem
Arıkan ve Gülayşe Yetmez de katıldılar.
Öte yandan yemekten önce de Kahramanmaraş Barosu Başkanı Avukat Vahit Bağcı’yı da ziyaret eden İYİ Parti İl Teşkilatı, burada da ülkenin gündemine dair görüş alışverişinde bulundu. Atlı, bu tür
ziyaretlerin sıklıkla devam edeceğini de sözlerine ekledi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki