Kahramanmaraş 2019 seçimlerine hazır mı?

Kahramanmaraş'ta da 30 Mart 2019 tarihinde belediye seçimleri, 3 Kasım 2019'da da cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri yapılacak.
Bu haber 1854 kere okunmuş.20 Mart 2018, Salı - 19:00

Kahramanmaraş'ta da 30 Mart 2019 tarihinde belediye seçimleri, 3 Kasım 2019'da da cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri yapılacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Erkoç yerel seçim çalışmalarına geçtiğimiz yıldan itibaren başlamıştı. Yaptıkları ve faaliyetleri ile şehrin gündeminden düşmeyen Erkoç'un Kahramanmaraş halkından da tam destek gördüğüne şahit oluyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçim anketleri ve yerel seçim anketleri sonuçları açıklanmaya devam ederken yerel bazda yapılan online anketler de dikkat çekiyor. Kahramanmaraş'ın merkez ilçeleri olan Dulkadiroğlu ve Onikişubat'ta da seçimlerin çok çekişmeli geçeceği tahmin ediliyor.  Türkiye'nin online anket platformu secimanketi.tv 2019 seçimlerine yönelik çalışmalarını şimdiden başlattı. Siz de Türkiye geneli tüm il ve ilçelerde aday olacak isimlere ve aday adayı anketlerine bu siteden ulaşabilirsiniz. 

Secimanketi.tv'de aday adayı önermek için ADAY yazıp bir boşluk bırakarak Aday adayı adı ve soyasını, şehrini ve ilçesini yazarak secimanketi.tv iletişim telefonuna gönderebilirsiniz. Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik ittifak söylemleri ve çalışmalarının ayyuka çıktığı şu günlerde çalışmalarını tamamlayan site yönetiminden en çok talep edilen de ilçelerin aday adayları önerilerinin ne zaman başlayacağıyıdı. Site yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre tüm aday adayı anketleri önerilere açıldı. Hem seçim anketi partiler bazında hem de aday adayları arasında başlıyor. Siz de Kahramanmaraş seçim anketlerinin sonuçlarını öğrenmek için bu siteyi takibe alabilir, Kahramanmaraşlı seçmenin duygu ve düşünceleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yorumları ile katılan tüm ziyaretçilerin genel ahlak kurallarına uygun yorumları site yetkililerince incelendikten sonra oanylanmaktadır.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki