Kahramanmaraş'ta yol seferberliği

Kahramanmaraş yol çalışmalarıyla göz doldurmaya devam ederken bazı ilçelerde yol yapım çalışmalarının hızlandığı bilgisi geliyor. Kahramanmaraş haberleri içinde belediye haberlerine bundan böyle daha ağırlık vereceğiz.
Bu haber 1542 kere okunmuş.20 Mart 2018, Salı - 13:40

Kahramanmaraş yol çalışmalarıyla göz doldurmaya devam ederken bazı ilçelerde yol yapım çalışmalarının hızlandığı bilgisi geliyor. Kahramanmaraş haberleri içinde belediye haberlerine bundan böyle daha ağırlık vereceğimizden dolayı Kahramanmaraş'ın altyapı ve fen işleri ile ilgili güncel haberleri 46medya.com'da bulabilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi il genelinde yol yapım ve genişletme çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. 
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi il genelinde yürüttüğü yol yapım çalışmaları kapsamında Afşin İlçesi Alanlı bölgesinde yol genişletme ve iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.
Aynı zamanda Türkçayırı Mahallesi yolunda genişletme çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi aynı zamanda Türkoğlu İlçesi Kaledibi Mahallesi Şakirler yolunda yol genişletme çalışmalarını sürdürüyor.
Öte yandan Andırın ilçesinde Çığşar Mahallesi’nde aşırı yağışlardan dolayı çamurlaşan yolda malzemeli bakım çalışmalarını tamamlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yolu vatandaşların hizmetine sundu.

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki