MHP'li Sinan Oğan Bursa ve Bilecik'te

MHP'de Devlet Bahçeli ve ekibine karşı adaylığını açıklayan Dr. Sinan Oğan yurt gezilerine Bilecik ve Bursa'da devam etti.
Bu haber 3416 kere okunmuş.27 Mart 2016, Pazar - 11:20

MHP'de Devlet Bahçeli ve ekibine karşı adaylığını açıklayan Dr. Sinan Oğan yurt gezilerine Bilecik ve Bursa'da devam etti. Büyük bir katılımla adeta MHP genel başkanı gibi karşılanan Sinan Oğan, Ankara'da yaşanan terör saldırılarına değindi. 

Ak Parti hükumetinin terörle mücadelede basiretsiz kaldığını ifade eden Oğan MHP parti yönetimine de eleştirilerde bulundu. MHP eski milletvekili ve MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan "Türkiye'nin Türk milliyetçilerine ihtiyacı var ancak Türk milliyetçilerinin önünde de maalesef ki genel merkez prangası var" diyerek olağanüstü kurultay taleplerine kulaklarını tıkadığı gibi, kurultayın toplanmasını engellemek için birçok il yöneticisini görevden alıp teşkilatı kapatan MHP mevcut yöneticileri vardı. 

1 Kasım erken seçimlerinde tarihte görülmemiş bir hezimet yaşayan Devlet Bahçeli, partide olağanüstü bir kurultay yapılmasına karşı çıkıyor. Bahçeli, kendisine rakip olarak ortaya çıkanları da Paralel Yapı'nın parti içindeki uzantıları olarak görüyor.

MHP Genel Başkan adayı Sinan Oğa bugün Balıkesir'de temaslarda bulunacak, ülkücü camia ile kucaklaşacak.

YorumlarToplam 2 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

Yüzbaşı Kenan
27 Mart 2016, Pazar, 11:43
Yolun açık olsun yiğit insan. Ülkenin önünü AKP'den ziyade, MHP'li mevcut yönetimin tıkadığının farkındayız.
Arif
27 Mart 2016, Pazar, 11:40
Ne kadar engel konulursa konulsun, Ülkücü Hareket seninledir Reisim. Bahçeli 18 yıldır ülkücülerin ve Türk milletinin ayağına pranga olmuştur.
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki