N11 Entegrasyon Hizmeti

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak günümüz itibariyle çok sayıda farklı e-ticaret sitesi hizmet sunmaktadır. Bu e-ticaret siteleri üzerinden on binlerce ürünün takip edilmesi ve aynı anda yapılan alışverişlerde stokların anında güncellenmesi, faturaların hazırlanması ve toplu sipariş alımı gibi daha pek çok işlem yapılmaktadır.
Bu haber 1562 kere okunmuş.20 Haziran 2018, Çarşamba - 10:51

Bütün bu işlemlerin tek elden yapılması mümkün olabilir mi diye düşünenlere verilecek cevap evet tek elden bütün bu işlemler kontrol edilebilir. Entegrasyon denilen yazılım ile bütün bu işlemlerin kontrolü mümkündür. Ülkemizdeki en önemli e-ticaret siteleri arasında yer alan n11.com internet sitesi, çok sayıda farklı müşteriye hizmet sunmak noktasında oldukça başarılı olmaktadır. E-ticaret sitelerinin işlem hacmi genişledikçe doğal olarak n11 ticaret sitesinin de işlem hacmi büyümektedir. Gün geçtikçe artan ticaret hacmi neticesinde birbirinden farklı uygulamaları kullanan n11.com teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Özellikle ürün yükleme, stok takibi ve fatura kesme gibi işlemler söz konusu olduğunda n11 entegrasyon hizmetleri devreye girmektedir. Bu hizmetler neticesinde ise işletmenizin ve n11.com e-ticaret sitesinin çok daha sağlıklı bir şekilde müşterilerine hizmet sunması mümkün olmaktadır. n11 entegrasyon hizmetleri sayesinde;  firmanın iş yükünü azaltması bakımından da önemli kazanımları kullanıcısına sunmaktadır.

e-ticaret sitelerinde çok sayıda farklı ürün müşterilere sunulmaktadır. Bu durum sayıları on binleri bulan birbirinden farklı ürünlerin organize bir halde müşterilere sunulmasını da güçleştirmektedir. Bu noktada n11 entegrasyonuprogramı devreye girerek, n11.com internet sitesinin sorunsuz bir şekilde müşterilerine hizmet sunmasını mümkün kılmaktadır. Ayrıca n11 entegrasyon ile ürünlerin farklı seçeneklerinin stok durumlarının dahi anlık olarak kontrol edilmesi mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra; n11 entegrasyon api sayesinde farklı kaynaklardan gelen ürünlerin otomatik tanımlanması da mümkün olmaktadır. Zira n11.com e-ticaret sitesi üzerinden çok sayıda farklı firma mağaza açarak satış işlemi gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda n11.com mağazalarında yer alan ürünlerin bütün varyantlarının ayrı ayrı stok kodlarının da n11 entegrasyon uygulaması sayesinde tanımlanması mümkün olmaktadır.

Şayet n11.com e-ticaret sitesinde satış yapmak için bir mağaza açacaksanız, öncelikle etkili bir entegrasyon sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Bu doğrultuda n11 entegrasyon nasıl yapılır? Soruları akıllara gelmektedir. N11.com internet sitesi aracılığıyla satış yapmak isteyen firmalar, n11 entegrasyon uygulaması sayesinde müşterilerin taleplerine anında geri dönüş sağlamaktadır. Böylece anlık olarak müşterilerin taleplerinin karşılanması noktasında önemli kazanımlar elde edilmektedir. Bununla birlikte n11 entegrasyon sistemi ile firmanızın pek çok verisini otomatik olarak güncellemeniz de mümkün olmaktadır. Firmanız şayet gerekli altyapıyı oluşturabilirse, online satış konusunda önemli avantajlar elde etmektedir.

 • n11 entegrasyon programı
 • n11 entegrasyonu xml
 • pazaryeri entegrasyonu
 • hepsiburada entegrasyonu
 • n11 api
 • entegrasyon firmaları
 • e ticaret entegrasyon
 • entegrasyon n11 hepsiburada

N11 Entegrasyon Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

e-ticaret uygulaması yapan sitelerde on binlerce ürünün sergilenmesi ve bu ürünlerin satışının yapılması söz konusudur. Bu kadar yoğun işlemin yapıldığı bir ortamda satış yapmak isteyen kişilere de bir fırsat verilmiştir. N11 entegrasyon sitemine dahil olan firmalar bu sitenin güvencesi ve adı altında satış yapma imkanı yakalamaktadır.  Firmalar hazırladıkları ürünlerini N11 sistemine giriş yaparak bu site üzerinden internetten satmaktadırlar.

N11 sitesinin ülkemizde en çok satış yapan online alışveriş sitesi olarak müşterilerine ve birlikte çalışmak isteyen satıcı firmalara bazı avantajlar ve fırsatlar sunmaktadır. N11 entegrasyonu bu konuda hem müşterilerin aradıkları ürünlere kısa sürede ulaşmaları hem de satıcının daha geniş müşteri ağına ulaşmasını sağlamaktadır. Bu site üzerinden müşterilerine ulaşmak isteyen firmaların bu konuda yapmaları gereken işlemler bulunmaktadır. Bu işlemler sırasıyla yapıldığında ve firma sisteme dahil olduğunda pek çok kolaylığın kapısı kendisi için aralanmış olmaktadır. Bu sistem özellikle mağazalar zinciri bulunan firmaların ellerindeki malın stok bilgilerini daha kolay tutmaları açısında önem arz etmektedir. N11 entegrasyon sistemine dahil olabilmek için şu işlemlerin yapılması gerekmektedir:

 • Firmaların N11 ile aralarında entegrasyon işbirliği için bir sözleşme yapmaları gerekmektedir Firma sahipleri hazırladıkları evraklar ile bu sisteme giriş yapmak üzere n11’e başvurmaları gerekiyor.
 • Başvuru evraklarının tesliminden sonra ise n11 sizin firmanıza ait bilgileri müşterilerle paylaşmaktadır. Cari işlemlerinin açılması ve firmanızın satıcı portal bilgilerinin size bildirilmesi gerekecektir.
 • Bu aşamadan sonra firmanın n11 üzerinden satışını yapacağı ürün listesinin ve kataloğunun buradan paylaşılması işlemi yapılmalıdır.
 • Gerekli ürün listesi yüklemelerinin ardından n11 tarafından sistemin işleyişi ile ilgili testler yapılmaktadır.
 • Yapılan kontroller ve testlerin ardından herhangi bir sorunun çıkmaması durumunda satıcı firma n11 entegrasyon sistemine dahil olmuş bir şekilde n11 üzerinde geniş müşteri kitlesine ulaşmış olacaktır.

N11 entegrasyon api sayesinde n11 üzerinde satış yapan firmaların ve bu firmalara ait stokların hızlı bir şekilde takibinin yapılması mümkün olmaktadır. Böylece firmalar n11 sayesinde kendi stoklarının kontrollerini yapmış olmakta ve bu sistem üzerinde çok daha fazla ticaret yapma imkanı bulacaktır.

N11 Entegrasyon İşlemi ile Yapılabilecekler

Diğer büyük ticaret siteleri gibi n11 sitesi de n11 entegrasyon sayesinde müşterilerine pek çok fırsatlar sunduğu, satıcılara yeni ticaret alanları açtığı gibi n11 sitesinin de ürün yelpazesinde çok büyük bir genişleme olmaktadır. n11 entegrasyon ile yapılabilecekler şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • N11’in sunmuş olduğu entegrasyon hizmeti ile müşteriler almak istedikleri ürün ile ilgili tüm firma ürünlerini burada karşılaştırarak inceleme fırsatı yakalamaktadır.
 • Bu sistem üzerinden satış yapan firmalar tüm satış işlemleri ve stok bilgilerine N11 entegrasyon api sistemi ile ulaşmakta ve satılan ürünler stok sayılarından düştüğü için de firmanın toplam ürün sayısına anında ulaşmak mümkün olmaktadır.
 • Bu sistem sayesinde toplu siparişlerde stokta olan ürün sayısı belli olduğu için toplu sipariş alınabilmektedir.
 • N11 Entegrasyon sistemi ile toplu siparişlerde toplu faturalandırma işlemi uygulanmaktadır.
 • N11 gibi farklı platformlarda satış yapan firmalar bu platformlar üzerinde satışlarını ve stoklarını otomatik olarak takip etme fırsatı bulacaklardır.

 

N11 Entegrasyon Hizmeti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

N11 entegrasyon nasıl yapılır? Konusunda gerekli bilgilerin alınmasının ve başvurunun yapılmasının ardında n11 üzerinde firmalar işlem yapmaya ve satış yapmaya başlamaktadır. Bu sisteme giriş evraklarından sonra firmaların n11 üzerinden satışını yapacakları ürünlerin listesini hazırlamaları ve sisteme ekleyecekleri ürün sayılarını belirtmeleri gerekmektedir. Böylece n11 üzerinde alışveriş yapacak müşterilerin firmanın ürün stoklarını güncel haliyle görmesi ve siparişini ona göre vermesi söz konusu olmaktadır. n11 entegrasyon hizmeti kullanılarak kısa sürede e-ticaret sitesi üzerinden satış yapan bir firma sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde online satış yapan ve tüm işlemlerinin otomatik olarak yapıldığı bir firma sahibi olmanız mümkündür. Bütün bu kolaylıklar aynı zamanda sizin müşterilerinize çok kolay ulaşmanızı da sağlayacaktır.

N11 sitesi üzerinden aynı anda yüz binlerce kişi alışveriş yapmaktadır. Bu alışverişlerde işlemlerin karışmaması ve ürünlerin karşılaştırılması gibi pek çok işlem sorunsuz şekilde n11 entegrasyonu sayesinde gerçekleşmektedir. Bunun yanında bu site üzerinden aynı anda dünyanın farklı yerlerinden insanlar bu sitedeki ürünlere ulaşabilmektedir. N11 entegrasyon sistemini kullanarak çok kolay şekilde ve sorunsuz satış yapmanız mümkün olmaktadır. N11 internet sitesinin e-ticaret hacminin gün geçtikçe büyüdüğü düşünüldüğünde; entegrasyon sistemlerinin önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı bu site vasıtasıyla satış yapacak firmaların alanında uzman ve profesyonel olan entegrasyon sistemlerini tercih etmeleri önemli olmaktadır.

Etiketler: n11 entegrasyon  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki