Neden Türk Birliği önemli?

Türk ırkı ve 5000 e yakın Türk soylarını buradan selam eder.sevgi ve saygıyla kucaklarım. Türkler ve soyları yaradılışı sebebiyle zalimin karşısında duran ezileni koruyan ve Esareti asla kabul etmeyen bir toplumdur.
Bu haber 2384 kere okunmuş.22 Kasım 2015, Pazar - 13:42

 Türkler savaşta esir aldığı insanları bile misafir Edecek kadar soylu ve asil insanlardır.İslamiyet’ten önce bile tek TANRI ya onların deyimiyle Yani Tek (ALLAH’a) inanan bir topluluk idiler.dünya nüfusuna baktığınızda da düşmanlarını bayağı ürkütücü bir çoğunluğa sahipler.


KAPİTALİZM, SİYONİZM, KOMİNİZM, FAŞİZM gibi Dünyaya hakim olma savaşı veren sömürücü ülkeler dünyadaki bir çok topraklar gibi TÜRK topraklarını da askeri güçlerini kullanarak işgal edip.oradaki doğal maden zenginliklerini ,maden yataklarını ele geçirmişlerdir.Bunlara karşı güçlü bir TÜRK BİRLİĞİ Oluşumuna da izin vermemekteler.bu oluşuma hayal diyenlerde bu kapitalizmin dışarıda ve içerideki uşaklarıdır.TÜRK BİRLİĞİ denince korkan AVRUPA,AMERİKA,ÇİN,İSRAİL.ERMENİSTAN ve RUSYA hemen FAŞİZM yapıştırması yapıyorlar. TÜRK BİRLİĞİ düşüncesi faşist ve kafatasçı bir düşünce değildir.

TÜRK topraklarındaki SÖMÜRGE VE ESARET POLİTİKASI karşısında TÜRK ırkları ve soyları EZİLMEKTELERDİR.işkencelere ve ölümlere varan bu zulümlere insanlık dışı uygulamalara SON DEMEK İÇİN TÜRK BİRLİĞİ GEREKLİDİR.Ezilen halklar diyorlar Dünyada en çok ezilen zulüm gören TÜRKLERDİR...
BATI VE SÖMÜRGECİ BU DÜNYA GÜÇLERİ’nin çoğu Hıristiyan olup bir TÜRK toprağı söz konusu odlumu bu topraklara saldıranın diline rengine bakmadan örneğin ERMENİSTAN ın yapmış olduğu katliamlar gibi bunlara ses çıkarmayıp adeta desteklemektedirler.


ADANA’DA ERMENİLERİN TÜRKLERE YAPTIKLARI KATLİAMLAR TAM TERSİYMİŞ GİBİ DÜNYAYA ANLATILIP KAMUOYUNU ŞAŞIRTMA ÇALIŞMALARI YAPILMAKTADIR. Bu zulümlere SON TÜRK BİRLİĞİ İLE OLACAKTIR. Ayrıca gelelim ekonomik konumlara.TÜRK DÜNYASININ EKONOMİK kaynaklarının elinde olmaması yüzünden bu SÖMÜRÜ DÜZENİNE TÜRK DÜNYASININ AYAKLANIP birleşip karşı çıkması ve güçlenmesi gerekmektedir.kendi ülkelerindeki doğal kaynaklara sahip çıkamayan parçalanmış TÜRKLER Topraklarına ve doğal kaynaklarına sahip çıkmalıdır.güçleri yetmediği ortada onun için TÜRK BİRLİĞİ gerekli.DÜNYAYA bir bakalım.Rusya federasyonunun içinde olan KAZAN özerk Cumhuriyeti nin PETROL yataklarını sahiplenmiş ve Rusya işletmektedir. Neden bir avuç TÜRK karşısında bir dev Rusya ordusu…. ÇİN’e gidelim… UYGUR ÖZERK BÖLGESİ’nde Çin’in kullandığı PETROL yatakları vardır. IRAK KERKÜK bölgesi TÜRKMENLERİN bulunduğu bölüm petrol yataklarıdır.


AZARBEYCAN VE KAZAKİSTAN PETROL YATAKLARI VE REZERVLERİ açısından çok önemli bir yer teşkil etmektedir. İRAN’da Azerbaycan TÜRKLERİNİN yaşadığı GÜNEY AZARBEYCANDA önemli petrol yatakları bulunmaktadır.TÜRKİYE deki petrol yataklarının işletilememe sebeplerini hepimiz biliyoruz. Bu konuda ülkemizde de petrol yatakları mevcuttur.
TÜRKMENİSTAN ayrıca DOĞALGAZ yataklarıyla meşhurdur.


ÖZBEKİSTAN ve TÜRKİYE'DEKİ altın yatakları… 

Ayrıca TÜRKİYE’DEKİ TORYUM VE BOR yatakları dünyanın süper güçlerini üzerimize şimdiden çekmiş ve bizleri bölmeye parçalamaya yemeye başlamışlardır.


TÜRK BİRLİĞİ HAYAL diyenler bu SÖMÜRGECİLERİN uşağıdır.İşte eyy halkım! TÜRK BİRLİĞİ bu yüzden önemlidir.oluşumu bu yüzden engellenmek istenmektedir.gelelim.askeri güçlere DÜNYA TÜRK BİRLİĞİ askeri gücü süper güçlere kafa tutacak askeriyeye sahiptir.
Geçmişte Olduğu gibi güçlü bir TÜRK BİRLİĞİ OLUŞUMU herkesi korkutmaktadır.


BU TÜRK YURTLARINDA YAŞAYAN etnik gruplarda bu zenginlik maddi güç ve askeri güç karşısında rahat ve huzurlu olarak yaşayacaklardır. Hiç bir etnik grup ne İsrail’in ne Amerika’nın ne Rusya’nın ÇAKALI pozisyonuna düşmeyecektir….DÜNYA TÜRK BİRLİĞİ SÜPER GÜÇ olacaktır.Amaç burada şövanizm faşizm olgusu değildir.
Güçlü mutlu ülkelerin kardeşliğidir.Biz güçlü olursak o zaman deriz ki bize dokunmayan yılan bin yaşasın ama dokunursa da başına geleceği bilmeli…. ATATÜRK ün dediği gibi TÜRKÜM diyen herkes TÜRK dür. ALLAH’ıma şükürler olsun ki beni TÜRK yaratmış.


 NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE… TÜRK BİRLİĞİ İMKANSIZ DİYEN GAVURUN KILICINI ÇEKEN KÖŞE YAZARLARINA LAFIM. BU YAZIMI DİKKATE ALACAKLARINI ÇOK İYİ BİLİYORUM. BİZLER ATALARIMIZIN DEDİĞİ GİBİ SU UYUR DÜŞMAN UYUMAZ SÖZÜNÜ KULAĞIMIZA KÜPE YAPTIK.

Bizleri enayi sanmayın.Bizler her şeyin her oyunun farkındayız… TÜRK BİRLİĞİNİN AMACI şimdi daha iyi anlaşılıyor umarı.Bizim ARAP la KÜRTLE İşimiz kötü amaçlı olmaz ARABLAR bizim DİN kardeşimizdir. KÜRTLER DE hem SOYDAŞIMIZ HEMDE DİN KARDEŞİMİZDİR. RABBİM HEPİMİZİ KORUSUN….

Türk Birliği Partisi Güneydoğu'dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

ve Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Servet Özuçak

Etiketler: haberler   Türkler   azerbaycan   Kazakistan   Türkiye  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki