PKK'nın finansman kaynağına büyük darbe

Vatan'ı yine vatandaşa sattıkları kaçak sigara ile yıkmaya çalışan PKK'nın en büyük finansman kaynaklarından kaçak sigara ve uyuşturucu satıcılarına darbe üzerine darbe vuruluyor.
Bu haber 2660 kere okunmuş.19 Şubat 2016, Cuma - 20:03

Vatan'ı yine vatandaşa sattıkları kaçak sigara ile yıkmaya çalışan PKK'nın en büyük finansman kaynaklarından kaçak sigara  ve uyuşturucu satıcılarına darbe üzerine darbe vuruluyor.
 
Şanlıurfa polisinden uyuşturucu ve kaçak sigara kaçakçılarına büyük darbe. Diyarbakır, Şırnak ve Mardin’de yapılan operasyonlarda Şanlıurfa'da son darbe indirildi. Doğu bölgelerine kaçak yollarla sokulan uyuşturucu ve kaçak sigaralar Şanlıurfa'dan batı illerine geçiriliyordu. Türk polisi terör örgütünün finansman kaynağına büyük darbe vurdu. Yüzbinlerce kaçk sigaraya el koyan emniyet güçleri yüzlerce kilo ağırlığındaki uyuşturucu maddeyi de imha etti.
 
Son operasyon haberi Şanlıurfa'dan geldi. Batı illerine sokulmaya çalışılan 6 kilo 150 gram uyuşturucu polisin müthiş operasyonu ile ele geçirildi. Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri tır içine zulalanmış uyuşturucuyu sabah saatlerinde yaptığı bir baskınla ele geçirdi.

Etiketler: PKK   Kaçak   şırnak   Mardin   dedektör   Şanlıurfa   Diyarbakır  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki