Sancaktepe Arçelik Servisi Uzman Hizmet

Ülkemizde beyaz eşya denince akla gelen ilk marka Arçelik markasıdır.
Bu haber 1208 kere okunmuş.12 Ocak 2016, Salı - 12:12

Ülkemizde beyaz eşya denince akla gelen ilk marka Arçelik markasıdır. Yerli üretim olmasının sağladığı fiyat avantajlarının yanı sıra dünya çapında da oldukça başarılı bir firma olan Arçelik günümüzde bir evin ihtiyacı olabilecek her türlü elektronik eşyanın üretimini gerçekleştirmektedir. Sunduğu hizmetlerin tamamı yüksek kalitede olsa da her elektronik cihazda olduğu gibi Arçelik markalı ürünlerde de zaman zaman çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir. Sancaktepe Arçelik Servisi bu gibi durumlarda kullanıcıların sorunlarını itina ile çözmektedir.
 
Kadıköy Arçelik Servisi, Arçelik markalı ürünlerin tamamı için üstün hizmet veren bir kuruluştur. Ataşehir ilçe sınırları dahilinde hizmet veren firmamız alanında deneyimli ve oldukça donanımlı bir ekibe sahiptir.  Sahip olduğumuz ekip sayesinde elektronik cihazlarda meydana gelen sorunların tamamı oldukça kısa sürede çözülebilmektedir. Cihazlarda meydana gelen sorunların tamamı gerekirse orijinal parça değişimleri dahi sağlanarak giderilmektedir. Kaliteyi hızlı bir biçimde ve uygun fiyatla sunmayı ilke edinmiş firmamızın bütün işlemleri bir senelik kalite garantisi dahilinde verilmektedir.
 
Kurtköy Arçelik Servisi üzerinden hizmet almak için firmamızın çağrı merkezi ile görüşmek yeterlidir. Çağrı merkezi sorunun türüne göre en uygun ekibi en kısa sürede sorunun çözümü için yönlendirmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız için müşterilerden gelen geri dönüşler oldukça önemlidir. Firmamız bu şekilde gün geçtikçe servis hizmetini geliştirmeyi ve servis ağını yaygınlaştırmayı hedeflemektedir.
 

Etiketler: Kurtköy   Arçelik   Servisi  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki