Şehit Uzman Çavuş'un yürek dağlayan paylaşımı

Şehit Uzman Çavuş Mustafa Can Kalfe, Kahramanmaraşlı olan ve 6 ay önce Siirt'te şehit olan Ömer Erüstün’e yönelik yazdığı “Sen rahat uyu şehidim yerine Bir Afşinli daha gidiyor” şeklindeki paylaşım yürekleri dağladı.
Bu haber 2925 kere okunmuş.25 Şubat 2016, Perşembe - 10:39

Türkiye'nin terörle imtihan olduğu şu günlerde bir şehidin, diğer bir şehit için paylaştığı ifadeler yürekleri dağladı. Şehit Uzman Çavuş Mustafa Can Kalfe, Kahramanmaraşlı olan ve 6 ay önce Siirt'te şehit olan Ömer Erüstün’e yönelik yazdığı “Sen rahat uyu şehidim yerine Bir Afşinli daha gidiyor” şeklindeki paylaşım yürekleri dağladı.


Şehitlik içine mi doğdu?
Çevresinde de çok sevilen bir isim olan Uzman Çavuş Mustafa Can Kalfe geçtiğimiz günlerde Şırnak'ın İdil ilçesinde PKK'lı hainlerle girilen bir çatışmada şehit olmuştu. Şehidin sosyal medya hesabında, yine Kahramanmaraşlı olan ve 6 ay önce şehit olan Ömer Erüstün için yazdıkları herkesi ağlattı. Şehit Mustafa Can Kalfe adeta 6 ay öncesinden şehit olacağını görmüş. “Sen rahat uyu şehidim yerine Bir Afşinli daha gidiyor” şeklinde paylaşımda bulunmuş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki