Bu sapıklığa neden göz yumuyorlar?

Bu makale 1489 kere okunmuş.19 Mart 2018, Pazartesi - 11:37
rohiyeyazel @ haberler10.com

Bir kadın olarak en çok tedirgin olduğumuz günlerin içindeyiz. Daha iyi günler olup olmayacağı konusunda kararsızlık yaşasam da, bundan daha kötü durumları yaşayacağımızı şimdiden öngörebiliyorum.

Dünyada kadına verilen değer hiç bu kadar azalmamıştı. Cahiliye döneminde utanç olarak görülen kız çocuklara, günümüzde akla hayale gelmeyen utanılacak şeyler yapılıyor. Utanma duyguları olmayan bu kişileri kimler bilmiyorum neden cesaretlendiriyor. Böyle insanlar eskiden de vardı ancak böyle rahat davranamıyorlardı. Tecavüzden içeri atılan bir kişiye, hapsedildiği hücrede türlü işkenceler edilir, en sonunda bazıları tarafından hadım bile edilirdi bu kişiler. Bu korkudan dolayı içinde böyle sapıklıklar olanlar bile kendilerini açık etmez, rahat davranamazdı. 

Günümüz Türkiye'si yani başka bir deyişle "Yeni Türkiye"de durumlar daha da değişti. Durumun vahameti henüz idark edilemedi bazı siyasetçilerce ama toplum adeta diken üstünde. Hele de kadınlar dışarıya çıkaya korkar hale  geldiler.

Müslüman insan sapık olur mu? Tabi ki olmaz.

Dindar insan sapıklığa gözyumar mı? Cinayete, işkenceye göz yumar mı? Tabi ki yummaz.

Peki ülkeyi 14 yıldır tek başına idare eden dindarlardan oy alan, dindar gençlik yetirştireceklerini söyleyen, her cuma namaza gittiklerini dünya aleme reklam edenler neden bu sapıklara, ırz düşmanlarına, çocuk istismarcılarına göz yumuyor? 

Bilmiyorum. Siz biliyor musunuz?

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki