Nasıl aşık oldum? Nasıl evlendik?

Bu makale 958 kere okunmuş.17 Şubat 2016, Çarşamba - 16:28
rohiyeyazel @ haberler10.com

Bir insan farklı zamanlarda, farklı yerlerde bu güzel duygya kapılabilir. Yani aşık olabilir. Bugün size nasıl aşık olduğumu anlatmak istedim.

İnternet kullananlar bilir. Bir Müzik ve program paylaşım programı vardı Lime Wire adında. Facebook ve Twitter henüz yoktu ortada.

Yıl 2006.

Bu programı kurdum ve Dj Akman'ın bir parçasını aradım. Buldum ve indirdim. Sonra mesaj bölümünden de bilgisayarından parçayı indirdiğim kişiye teşekkür ettim. Çok bilinmeyen bu sohbet sistemi önce bu kişiyi tedirgin etti. Nereden yazdığımı falan anlattım sonunda anladı. MSN adresi derlerdi bilirsiniz Messenger adresini verdi bana. Şimdi işim var, sonra konuşuruz dedi. 

Tamam deyip Messenger listeme ekledim onu. Bir kaç gün sonra MSN'den yazmaya başladı. Oradan konuştuk da konuştuk. Günlerce, aylarca konuştuk. Bulunduğu ülke bile farklıydı. Ben İstanbul'da, o Hollanda Amsterdam'daydı. 

Birbirimizi çok sevdik. İstanbul'a geldiğinde onunla görüştük. Çok mütevazı, sıcak kanlı ve adam gibi adamdı. Beşiktaş'ta bana çok romantik bir evlilik eklifinde bulundu. Hiç unutmam, o gün dünyanın en mutlu insanıydım. Teklifine tabiki "evet" dedim. Düğünümüzü Çırağan'da yapacaktık ancak aksilikler olunca düğünü Amsterdam'da yaptık. 

Şuanda Hollanda'dayım ve Lime Wire programını yapan kişiye hala dua ediyorum. Çok mutluyum. İyi ki Allah beni onunla karşılaştırmış. Herkesin benim gibi mutlu olmasını diliyorum.

Etiketler: evlilik   teklif   amsterdam  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki