Teknoloji ile uyuşan kafalar

Bu makale 1640 kere okunmuş.19 Mart 2018, Pazartesi - 12:25
yaseminuysal @ haberler10.com

Günümüzde oldukça geniş bir kitleye ulaşan İnstagram ilk çıktığı andan itibaren hızla büyümeye devam ediyor. Özellikle 2012 yılında Facebook tarafından alındıktan sonra kullanıcı sayısı ve büyüme hızındaki artışları katlayan sosyal iletişim ağı her geçen gün daha da hayatımızın merkezine yaklaşıyor. İnternet artık her insan tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir araç haline geldi. Özellikle sosyal iletişim ağları Facebook ile beraber daha popüler bir hale geldi. İlk zamanlar sadece akıllı telefonlar ile kullanılan instagram hesapları artık günümüzde tabletlerden ve bilgisayarlardan da rahatlıkla girilebiliyor. Instagram’a yeni kayıt yaptıranlar haliyle oldukça az instagram takipçisine sahip olurlar. Bu durumun yaşanmaması için yapılacak bazı şeyler bulunmakta. Böylece siz de kullanıcı sayısını arttırabilir popüler bir hesaba sahip olabilirsiniz. Bunun için bazı yöntemler bulunmaktadır.

Insatgram hesabınızın takipçi sayısını arttırmak için en sık kullanılan yöntemlerden birisi de bu sistem üzerine kurulan internet sitelerinin kullanılmasıyla gerçekleşir. Bu siteler genel olarak sizin başka kişileri takip etmeniz karşılığında kullanabileceğiniz bir kredi verir. Bu kredileri de başka kişilere sizi takip etmeleri karşılığında dağıtabilirsiniz. Böylece pratik ve hızlı bir şekilde takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Global bir instagram hesabı sahibi olmak isterseniz instagram takipçi hilesi yaparken ülke ayarlarını boş bırakabilirsiniz. Ancak sadece yurt içi takipçi sahibi olmak isterseniz ayarlardan ülke seçimi yapmanız gerekmektedir.

Özellikle son yıllarda kullanıcı sayısı daha da artan instagram, günümüzde neredeyse bütün internet kullanıcılarına ulaştı. Bundan dolayı da sadece instagramda değil diğer sosyal platformlarda da olmak üzere bütün popüler hesaplar sanal ortamda oldukça itibar görüyor. Bundan dolayı sosyal platform ağlarını kullanan kişilerin büyük bir kısmı popüler olmak istiyor. Bunun için instagram beğeni hilesi gibi farklı farklı yöntemlere başvurabiliyorlar. Genel olarak resim ve fotoğrafların paylaşıldığı sosyal platformlardan instagramda kullanıcılar zor da olsa doğal yöntemlerle de favori hesaplar arasına girmeyi başarabiliyor. Mizahi gücü yüksek paylaşımların yanı sıra güzel resimler de bu hesapların popüler olmasında oldukça etkili bir rol alıyor. Bunun için kullanıcıların yoğun çaba göstermesi kaçınılmaz görünüyor.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki