Türk düşmanları hep birlikte saldırıyor

Bu makale 945 kere okunmuş.11 Kasım 2015, Çarşamba - 15:01
yelizvekarasevda @ haberler10.com

Türkiye üzerinde oyun kurmaya çalışanlara gün doğdu. Ak Parti'nin tüm ülkelere kafa tutup da, milletin verdiği desteği de büyük ölçüde kaybedince, Türkiye üzerinde oyun kurucu olmak isteyen devletler işe koyuldu.

 Ak Parti'nin 13 yıllık tek başına iktidarı döneminde güzel şeyler yapıldı. Yapılmadı diyenlere nankörlük etmiş olur. Ancak son 3-4 yıl Ak Parti'nin iş yapmak yerine, yaptıklarını kibirle anlatıp, muhalefeti yok saymasıyla geçti. Hele de 17-25 Aralık Operasyonlarının ardından kendilerini aklamak için yaptıkları çaba onları iyice halkın gözünden düşürdü.

 Özet böyleyken seçimleri yaptık. Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için ölüm kalım seçimi olan bu seçimde Erdoğan ve Ak Parti büyük bir yenilgiye uğradı. Ölüm kalım dedik ya, ölmese de Erdoğan'ı yaralayan bir seçim sonucu gördük.

 Milletin desteği ile büyük devletlere, terör örgütlerine çekinmeden "Eyyytt" çeken yöneticilerimiz bu seçimin ardından uluslararası arenada da konuşamaz duruma geldiler. Ekonomimiz iyi olsa yine çıkıp konuşup, lafımızı dinleteceğiz ama o da yok. Ekonomi adeta pamuk ipliği diyeceğim ama o kadar da sağlam değil. Ak Partililerin yaptığı açıklamalar da yangına körükle gitmenin ta kendisi. "Biz yoksak ülke batar" mealinde yapılan açıklamalar kime fayda sağlar acaba?

 

 Yani anlatmaya çalıştığım kısaca şu; Ak Parti'nin güçlü iktidarı kaybolunca, Erdoğan'ın güç zehirlenmesiyle önüne geleni düşman ilan etmesinin sonrası karşısına aldığı güçlü devletler, tam da şimdi Türkiye üzerine hamle yapmaya başladılar.

 Haydi hayırlısı.

Etiketler: Yeliz Tükmen  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki