Türk kadınları neden kendilerini salıveriyor?'

Bu makale 936 kere okunmuş.26 Kasım 2015, Perşembe - 19:29
yelizvekarasevda @ haberler10.com

Kendi çevremdeki, özellikle köy kadınlarına baktığımda belirgin bir benzerlikleri olduğunu görüyorum. 40 yaşının üstündeki tüm kadınların görüntüleri ve kilo boy profilleri benziyor.

Zaga programını sunduğu zamanlar Okan Bayülgen’in bir benzetmesi vardı, Türk kadınları belli bir yaştan sonra kilo alıyordu ona göre. Cem Yılmaz’ın da Türk kadınlarının kilo almasıyla ilgili bir esprisi vardı bir gösterisinde.

Yani bir gerçek var. Türk kadınları belli bir yaşa gelince artık kendilerini salıveriyorlar. Evlenene kadar kendilerine şöyle ya da böyle bakıyorlarsa da, evlendikten sonra salıveriyorlar ve kilolu belli bir şekle giriyorlar. Sonra da kocalarının neden gözünün başka kadınlarda olduğundan şikâyet ediyorlar. Hem kabahatliler hem de suçu kocalarına atıyorlar.

Evli karı kocalarından diğer bir tespitim de mutlu olan ailelerle ilgili. Kendisine bakan bayanların, eşleriyle olan diyalogu ve ilişkileri daha sağlıklı oluyor. Bu da şu anlama geliyor. Mutlu aile olmanın sırrı kadınların kendilerine bakmasından geçiyor.

Seçim sizin bayanlar..

Etiketler: Türk   kadınları  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 8 = ?

 
En Son Haberler
Çok OkunanlarBugün . Dün . Bu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
AnketTümü
Vatandaş olarak önceliğiniz nedir?
 
haber yazılımı: buki