DOLAR 17,9682 0.03%
EURO 18,2244 -0.18%
ALTIN 1.025,60-0,20
BITCOIN 432762-0,41%
İstanbul
25°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yalnız Kurt oyuncuları! Yalnız Kurt oyuncu kadrosu: Kumandan, Altay, Esra, Viking, Doğan kim?
  • Haberler10
  • Magazin
  • Yalnız Kurt oyuncuları! Yalnız Kurt oyuncu kadrosu: Kumandan, Altay, Esra, Viking, Doğan kim?

Yalnız Kurt oyuncuları! Yalnız Kurt oyuncu kadrosu: Kumandan, Altay, Esra, Viking, Doğan kim?

ABONE OL
Mayıs 6, 2022 17:12
Yalnız Kurt oyuncuları! Yalnız Kurt oyuncu kadrosu: Kumandan, Altay, Esra, Viking, Doğan kim?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yalnız Kurt oyuncuları kim sorusu dizi takipçileri tarafından araştırılan hususlar ortasında yer alıyor. Yalnız Kurt‘un direktör koltuğunda Çağatay Tosun oturuyor. Dizinin yapımcılığını ise Osman İmtihan üstleniyor. Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutacak olan Yalnız Kurt‘un oyuncuları ortasında Cihan Ünal, Hasan Deniz Yaran üzere isimler bulunuyor. Yeni dizinin senaryosunu Murat Koca ve Ali Alper Erze kaleme alıyor. Yalnız Kurt oyuncuları kim? Kumandan, Altay, Esra, Viking, Doğan kim?

YALNIZ KURT KONUSU

Yeni dizi Yalnız Kurt, Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutuyor. Darbeleri, büyük ihanetleri, cinayetleri ve terör olaylarını ele alan dizi bu tarafıyla dikkat çekiyor. Yalnız Kurt, Türkiye’de yaşanan yeni gelişmeleri husus ediniyor.

Altay, hayatını “Kurdoğlu” namıyla, kafes dövüşleri yaparak kazanmaktadır. Esra, yerde silahların patladığı bir gece, kaçıp küçük kızına kavuşmak için Altay’dan yardım ister! Çocuğun hayatının tehlikede olduğunu duyan Altay, tereddütsüz kabul eder. Yasadışı dövüş kulübünün sahibi, Esra’nın da sevgilisi olan Doğan peşlerine düşer. Altay, Esra’ya yardım için adım attığı anda, kendi geçmişine de uzanan yeni seyahate çıkmış olur.

Yalnız Kurt oyuncuları kimler, konusu nedir Yalnız Kurt dizisi oyuncuları ve konusu hakkında merak edilenler

Efsanelerden 1950’lerin Türkiye’sine ve oradan da günümüze ulaşan bu seyahatinde Altay’a, ormanda bir kulübede tek başına yaşayan “ihtiyar”, Davut Bahadır yol gösterecektir.

YALNIZ KURT OYUNCULARI

Yalnız Kurt dizisi oyuncuları ortasında Cihan Ünal, Hasan Deniz Yaran, Damla Colbay, Murat Han, Polat Alım üzere isimler yer alıyor.

YALNIZ KURT OYUNCU TAKIMI

Cihan Ünal / Kumandan

Ben Davut Bahadır… Nam-ı öteki Kumandan… Eski asker ve istihbaratçıyım. Tam seksen bir yaşındayım. Ömrümü bir canavarla gayret etmeye adadım, onu yenmeyi başaramadım. Pes etmedim, meşrebimde yok! Allah’tan tek isteğim ölmeden, Golyat denen canavarın, onun kanlı örgütlerinin, kirli ellerinin bu kadim topraklardan sökülüp atıldığını görmek.

Hasan Denizyaran / Altay

Adım Altay Kurtoğlu… Anne babamı gözümün önünde öldürdüklerinde sekiz yaşındaydım. Beni de öldürmek istediler, beceremediler; hayatta kaldım. Yirmi sene boyunca sokaklarda, yasadışı dövüşlerde vefatı aradım; karşıma çıkan vefat değil geçmişim oldu. Artık anne babamın katilleri kim, biliyorum. Artık, ülkemin hoş çocuklarını yetim ve öksüz bırakan kim, biliyorum. İntikam ateşiyle yanıyorum.

Damla Colbay / Esra

Benim adım Esra Türkmen… Babam karanlık işlere bulaşmış bir adamdı; hem kendisinin hem annemin vefatına sebep oldu. Şimdi on iki yaşındaydım. Viking tuttu elimden… Korudu, okuttu, öğretti, beni bir Yetim Kurt olarak, bu ülkeye hizmet etmem için yetiştirdi. Yetim Kurtların hayatında aşka yer yok dedi. Lakin ben dinlemedim; âşık oldum.

Kürşat Alnıaçık / Viking

Asıl adım Tekin Giritli… İstihbarat elemanı olarak yetiştirilmiş, bir Yetim Kurt’um… Beni yetiştirenler, hocalarım, birlikte yetiştiğim arkadaşlarım, hanemin Yetim Kurtları, hepsi birer birer gitti. Kimi kirli kumpaslarla yok edildi, kimi mahpusta çürütüldü. Kozmik odada ismi çıkan onlarca vatansever arkadaşım sokak ortasında kurşunlandı. Kimse benden, düşmanıma acımamı beklemesin; pençesini etlerine geçirmek isteyen bir şahinim ben; acımam…

Murat Han / Doğan

Ben Doğan Sakınmaz… Sokaklardan gelip mafyanın başına oturdum. Bana verilmedi; ben aldım. Fakat yetmez. Şimdi yedi numarayım; hala benden üstte olanlar var. En doruğa çıkmadan, bir numara olmadan da yetmeyecek. Bu yolda feda etmem gereken ne varsa ederim. Esra’m hariç…

Polat Alım / Nizam

İsmin Nizamettin Köz. Yoksul bir ailenin çocuğuyum. Babam okuyabilmem için beni bir cemaatin yurduna yerleştirdi. Karnım doydu, sevildim, takdir edildim. Artık onlarındım. “Okuyacaksın” dediler, okudum. “İstihbaratçı olacaksın” sen dediler; oldum. “Vur” dediler “vurdum”, “dur” dediler, durdum. Sonunda örgütün, askeri operasyonlardan sorumlu altı numarası oldum.

Hilmi Özçelik / Ahmet

Babam da benim üzere polisti… Dedem de… Ben de onların yolundan gittim. Allah’ım ihsan etti, büyüklerim layık gördü, Emniyet Müdürlüğüne kadar yükseldim. “Devlet başa, kuzgun leşe derdi” dedem; bizde devlete baş kaldırmak olmaz. Hak etmediğin lokmayı yemek, hak etmediğim mevkide oturmak olmaz. Devlet bir misyon vermişse, ona ihanet etmek olmaz.

Yaprak Medine / Mira

Tam adım Semiramis Myers Hanzade… Babam Amerikalı… Hanzade soyadını da annemden aldım; annem saray soyundan geliyor. Dedesi, sarayın damatlarındanmış; Padişah’a ihanetle suçlanıp sürgün edilmiş. Bir yanım Amerikalı, bir yanım Türk, fakat ruhum haymatlos; hiçbir ülkeye, hiç kimseye gönül bağım yok. Sadakatim yalnızca ve yalnızca Golyat’a…

Göktan Oktay Göztepe / Akif

Babam dövüyordu; meskenden kaçtım. Birkaç defa bulup konuta götürdüler yeniden kaçtım. Babamın dayağından kaçıyordum; sokakta da dayak yedim, kaçamadım. Delikanlı bir abim var; Altay abim… O olmasa hayatta da kalamazdım belki… Öl dese ölürüm.

Almina Günaydın / Ela

Annem çok sevmiş babamı… Lakin babam sevememiş bizi bir türlü; annem bana gebeyken terk edip gitmiş ikimizi de… Annem Esra, dünyanın en güzel annesidir. Benim için yapamayacağı şey yok. Ona bir şey olacak diye çok korkuyorum. Daima yanlış insanlara aşık oluyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.